Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnék közkedvelt...

Hogy lehetnék közkedvelt személy? Szeretnék megváltozni.

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan ember lenni, akinek rengeteg barátja van, akit mindig körülvesznek, aki sokszor a társaság középpontja, humoros, okos... és akivel sose lehet unatkozni?

A helyzet, hogy jelen esetben én egy otthon ülő visszahúzódó lány vagyok, bár vannak barátaim sokszor azt is egy "elvégzendő feladat"-nak tartom, mikor a barátaimmal találkozom... úgy értem, nincs meg az a belső kellemes érzés, ami azt jelenti, hogy szívesen vagyok a barátaimmal, mert mindig az az érzésem, hogy "meg kell nekik felelni"... és mellesleg egyúttal mindig azt érzem, hogy nem vagyok elég jó... beszélgetésnél sem jut eszembe sok téma, csak 1-2 barátnőm van, akikkel tökjól eltudok beszélgetni. Nekem már elegem van, szeretnék közkedvelt lány lenni, akivel bárki szívesen van...:( és az is a gondom, hogy ha társaságban vagyok, nem tudok beilleszkedni, nem tudok másokkal együtt hülyülni (max kivéletes esetekben), hanem általában mindig úgy érzem, hogy én nem tartozom oda, kiközösítenek... szeretnék humoros lenni, szeretnék olyan ember lenni, akire bárki szívesen figyel...:S tudnátok segíteni? 18/L


2009. aug. 16. 15:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
az osztályban is 5 lány van velem együtt, rajtam kívül 2-2 legjobb barátnő, én meg nem illek be az ő "csapatukba..":( pedig én szeretnék tartozni valahova... de úgy érzem, hogy mindenkinek csak a nyakán lógok...
2009. aug. 16. 15:29
 2/16 anonim ***** válasza:

LEGYÉL TE A SULI KIRÁLYA!

TÚLÉLÉSI TIPPEK ÉLETED LEGKEMÉNYEBB IDŐSZAKÁRA


[link]


LEGYÉL 4 HÉT ALATT OSZTÁLYELSŐ!

SOK SIKER - MINIMÁLIS ERŐBEDOBÁS!


[link]

2009. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ugyan miről is lehetne beszélned, ha dög unalom az egész élet? Az hogy összejövünk a barátokkal, ragozzuk a semmit, az önmagában még kevés. Valószínűleg te is únod ezt, azért nem érzed, hogy ott a helyed. Vannak más dolgok is az életben. PL: könyvek.

Én Daniell Stealt szoktam olvasni, kedvencem a Levelek Vietnámból, a Szárnyak, A Sztár, a Kalandvágy, ezek olyan jó izgalmas, kalandos, szerelmes könyvek, na meg a Tükörkép, ha ilyeneket olvasnál, lenne miről beszélned, és tanulnál valami stílust a nagy semmi helyett. Felfigyelnének rád, hogy milyen művelt, olvasott ember vagy.

2009. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Írj egy privit nekem:)

Ha gondolod és szeretnél barátokra szert tenni mi szivesen befogadunk:):)

2009. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Mér ti kik vagytok?

2009. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

emberek:D:D


Csak gondoltam ha akar új barátokra szert tenni,akkor hozzánk nyugodtan jöhet:D:D Bármikor szívesen látunk új arcokat:)


Nem nagyképűségből írtam mielőtt valaki megszólna vagy miegyéb.:D:D

2009. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De most ezt nem értem. Szal emberek. És hol? Én mehetek? 16/L
2009. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Miért ne jöhetnél?:D


Persze hogy jöhetsz:)


Írj privit:)

2009. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És ha valami szekta vagytok? Én félek, nem írok csak úgy privátot.
2009. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

dehogy vagyunk szekta:D xD


semmi közünk nincs a szektához:D


Általába Margit szigeten vagy millenáris parkba sétálgatunk,vagy partyzunk:D:D


Lányok vagyunk meg egy fiú van aki 17 éves és a bátyjám:D:D:D


SzektásokxD


Neeeeem.soha

2009. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!