Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnék közkedvelt...

Hogy lehetnék közkedvelt személy? Szeretnék megváltozni.

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan ember lenni, akinek rengeteg barátja van, akit mindig körülvesznek, aki sokszor a társaság középpontja, humoros, okos... és akivel sose lehet unatkozni?

A helyzet, hogy jelen esetben én egy otthon ülő visszahúzódó lány vagyok, bár vannak barátaim sokszor azt is egy "elvégzendő feladat"-nak tartom, mikor a barátaimmal találkozom... úgy értem, nincs meg az a belső kellemes érzés, ami azt jelenti, hogy szívesen vagyok a barátaimmal, mert mindig az az érzésem, hogy "meg kell nekik felelni"... és mellesleg egyúttal mindig azt érzem, hogy nem vagyok elég jó... beszélgetésnél sem jut eszembe sok téma, csak 1-2 barátnőm van, akikkel tökjól eltudok beszélgetni. Nekem már elegem van, szeretnék közkedvelt lány lenni, akivel bárki szívesen van...:( és az is a gondom, hogy ha társaságban vagyok, nem tudok beilleszkedni, nem tudok másokkal együtt hülyülni (max kivéletes esetekben), hanem általában mindig úgy érzem, hogy én nem tartozom oda, kiközösítenek... szeretnék humoros lenni, szeretnék olyan ember lenni, akire bárki szívesen figyel...:S tudnátok segíteni? 18/L


2009. aug. 16. 15:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
amugy 16 éves lány vagyok:D
2009. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jah ilyen haverok, buli etc??? Aaaz nem én vagyok. Am én is 16 vagyok.
2009. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem ugy bulizunk hogy minden héten minden buliba elmegyünk!


Ha nyár van akkor persze többet bulizunk,de amugy suli időbe két havonta egyszer ha elmegyünk:)


De ahogy gondolod:)

2009. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja jó, csak ezt én azért nem tudom, mert kissé elszigeteltem magamat az ilyen jellegű valóságtól...
2009. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Értelek én:)


de ha van kedved akár csak dumálgatni akkor irj privit nyugodtan:)nem eszlek meg :D

2009. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Oké.
2009. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!