Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nézik le ennyire a...

Miért nézik le ennyire a 10-11-12-13 éveseket?

Figyelt kérdés

Én is 12 éves vagyok és sajnos elég sok helyen lenéznek minket :(.Pont nem rég láttam egy kérdést ahol ezt a korosztályt sározta és hát engem kissé felbosszantott a kérdés.De nem csak interneten még a való életben is gyakran ez van?

De miért?


2009. aug. 16. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert kisgyerekek és sok olyan dologban akarnak "részt" venni amiben még nem kellene nekik...
2009. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert felnőttnek képzelik magukat, pedig még nagyon gyerekek.
2009. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában a 12-13 évesek marhaságokkal szokták magukat lejáratni és a normálisakról is ez lett az általános vélemény sajnos.
2009. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de miért ilyenek az emberek?Attól,hogy az egyik hülye a többit miért kell lenézni?
2009. aug. 16. 22:30
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
mert általába szinte az össze ilyen
2009. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert 1-2 normálisra jut 10 hülye... Tudod, általánosítás...
2009. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
92%
Én is így vagyok vele,de már megszoktam,és találtam olyan embereket,havarokat,akik nem néznek le a korom miatt!!!!15éves vagyok(lány)mégis előfordul!Még most is!Kis szarosnak néznek egyesek,de azon el sem gondolkodnak,hogy amikor ő is velem egyidős volt,akkor neki is mennyi szar volt ez a helyzet!És mégis lenézi az embert!Engem is dühít!!Egyébként a mai 10en évesek sokat gondolnak magukról,de nem kéne!Persze nagy számban vannak kivátelek is!!Még jó!Én is közéjük tartozom,mert egy normális ember nem a korról ítél!!!!Egyébként lány vagy,vagy fiú???puszi
2009. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha 15-16 éves vagy az már más téma...
2009. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát vannak olyan lányok akik meg is érdemlik, hogy lenézzék őket, mert úgy viselkednek.


De vannak kivételek...


Szerintem ez inkább a 13-14 éves korszakban van.

2009. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod... visszamentem a régi sulimba. 10 éves kisgyerekek ott anyáztak a folyosón, ez nagyon durva. Mi annak idején ilyet nem csináltunk, pedig nem vagyok öreg, csak 18. Aztán tanítás után ezek feljönnek erre az oldalra és megkérdezik, hogy lehetnek-e terhesek ha lenyelték a spermát (eskü, hogy volt ilyen) Erre képtelenség minden megjegyzés nélkül válaszolni. Persze ha értelmes kérdést tesz fel egy 12-13 éves, akkor senki sem szokta oltani, de elég ritkán van ilyen. Pl ha egy 13 éves lány fél, hogy nem lesz szép alakja, mert a többiek nőiesebbek, akkor azt mindenki vígasztalja, hogy lehet még, mert ez a probléma sokunkat foglalkoztatott fiatalon.

Azért is oltjuk őket, mert akkor kérdeznek, amikor már baj van. Ha már lefeküdt védekezés nélkül valakivel (ez inkább a 14-15 ös korosztály), akkor egy kérdés nem menti meg. Miért nem kérdezi meg előtte, hogy lehet-e terhes, ha megteszi?

2009. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!