Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nézik le a 15-16 éveseket?

Miért nézik le a 15-16 éveseket?

Figyelt kérdés
Úgy értem folyton velünk példálóznak, hogy tiszta olyan vagy mint egy 16 éves... Nem értem, szerintem már vannak páran akik sokkal okosabbak és érettebbek mint néhány felnőtt... Én is 16 éves vagyok, és mégis megvan a magamhoz való eszem fel tudom mérni a cselekedetem következményeit..... Személy szerint engem már nagyon zavar hogy kis pisis 8-10 éves szintűnek néznek...(Nem csak engem hanem a velem egykorúakat.)
2011. aug. 31. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
azért mert a 15-16 éveseknél látszik meg a legjobban az a különbség, hogy "na bezzeg 20 évvel ezelőtt". azért be kell látni, hogy néhány ennyi idős lány csinál olyan dolgokat, amikhez később már nem lenne pofája és szégyellni fogja.
2011. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Nem értem, szerintem már vannak páran akik sokkal okosabbak és érettebbek mint néhány felnőtt..."


Röviden pont ezért. Elvárják, hogy felnőttként kezeljék őket mikor nem úgy viselkednek. Nem vagyok sokkal idősebb, de ebben a korban pár év is rengeteg számít, én is hihetetlen okosnak és felnőttnek gondoltam magam 16 évesen de mindig van hova fejlődni.

Persze vannak sokkal érettebb emberek is ebben a korban az átlagnál, úgy gondolom valahol én is abba a kategóriába tartoztam, de még úgy is... Tény, hogy sokan 30 évesen se képesek felnőni, de azért az mégis kevésbé fordul elő. Ezzel szemben sokkal gyakoribb, hogy valaki 15-16 évesen még nagyon gyerekes.


Manapság meg az átlag tinik nagy része meg nem hiszem el mit meg nem enged magának...

Amúgy aláírom, vannak akik már ilyen korban is felnőttként viselkednek, de ez elenyésző az átlaghoz képest. Akinek meg nem inge ne vegye magára.

2011. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert hülyék, és a szüleik is.... Ez tiszta olyan mint a faji kérdés... Ha ez a 4 szemét akkor biztos hogy az 5. is az.. hát nem.... Én sem vagyok valami Einstein, csak az a különbség h velem foglalkoztak a szüleim, én nem virtuális világban élek hanem a szabadban nőttem fel.... És tuti hogy nem csinálok olyan nagy baromságot (Kicsiket igen mert az ember hibázhat..) amit később megbánnák. 16F
2011. aug. 31. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem is olyan rég voltam ennyi idős, de én is lenézem ezeket a mai fiatalokat. Az ilyen korú lányok nagyja ribanckodik a diszkóban, a fiúk meg teszik az eszüket a 40 kilójukkal. Ha meg munkára kerülne a sor akkor egyből kétfelé néz a kezük. De az csak arra a rétegre igaz amelyik többségben van.

Lehet, hogy úgy gondolod Te vagy valamely ismerősöd felnőtt gondolkodású, de hidd el ez nem igaz. Amig nem kerülsz ki a nagyvilágba, nem fogod megérteni.

2011. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam h fenőt gondolkozású vagyok, hisz megértem h egy élet tapasztaltabb ember sokkal jobban látja a dolgokat mint én... én csak azt nem értem h azért mert fiatal vok, mért néznek hülyének akit odaengedsz egy körfűrész mellé és lecsapja a kezét, meg aki fűvel fával lefekszik. Egyébként nem vagyok kötözködős, és a munkával sincsen egyáltalán semmi bajom..
2011. aug. 31. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már 24 éves vagyok, és a volt osztálytársaim közül éppen azok nézik le a mostani tizenéveseket, akik pont olyanok voltak, mint akiket abban a korosztályban szidnak.
2011. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16:38


Nekem konkrétan volt pár ötletem ami felmerült már bennem 14 éves koromban, ami fejlődött úgy15 éves koromig. Mikor felvetettem kiröhögtek, vártam pár évet és ugyan azzal az ötlettel előrukkolva már komolyan vették. Hiába vagy koraérett meg kell várnod, amíg felnősz... ennyit a társadalomról.

2011. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

16:38 vagyok.


És ez később sem fog nagyon változni. Csak mondom itt nagyöreg 20 évesen.

2011. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!