Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány éves korod óta tartod...

Hány éves korod óta tartod magad felnőttnek?

Figyelt kérdés
Ki mikor kezelte magát felnőttként? És esetleg még ki hogyan viseli azt,hogy habár felnőttként gondol magára mások "gyerekként" kezelik?

2012. nov. 24. 20:09
 1/9 anonim válasza:
Én most 17 évesen kezdtem el érezni hogy már felnőttem. És az ha valaki gyerekként kezel, nem zavar, bebizonyítom a viselkedésemmel hogy már nem vagyok az :)
2012. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ?NÉV? ***** válasza:
18, akkor érezheted magad csak felnőttnek ha mások is úgy kezelnek és annak tartanak
2012. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16 éves korom óta kezelnek felnőttként (tehát mindenben amit teszek enyém a felelősség, "szabadon vagyok engedve" bárhová , nem szólnak a dolgaimba stb), hogy már akkor felnőttnek éreztem e magam vagy ténylegesen az voltam e azt nem tudom mivel nincs éles határ, de kb 16-17körül már annak éreztem magam és annak mondtak
2012. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18 vagyok, de még mindig nem érzem magam felnőttnek.
2012. nov. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok, de még gyerek :)

Persze csak belsőleg, kívülről a koromhoz illő vagyok :)


f

2012. nov. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Relikvia ***** válasza:
Sokak szeretn alaki addig marad gyerek amig elnek a szulei...mert nekik mindig a gyerekuk marad de realisan nezve ha.dolgozik el.ment a szuleitol el.tartja.magat.de ez is.emertol.fugg.en 20vagyok.hiaba egyedul elek...megis gyerekent.tekintek magamra
2012. nov. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Körülbelül 19-20 éves koromban kezdtem felnőttként érezni magam. Sajnos még mindig fogják valamilyen szinten a gyeplőt az itthoniak, nem tudok teljesen kiteljesedni. Akkor leszek igazán felnőtt, ha már saját házam és saját életem lesz, nem kompromisszum a szülőkkel.
2012. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nálam meg az a helyzet, hogy itthon mindenki felnőttként kezel, de néha ha kimozdulok a párommal mondjuk egy számomra ismeretlenebb társasággal akkor rendszerint megalázó beszólogatásokat kapok a korom miatt pedig nem tartom magam csitrinek és én sem nézek soha senkit annak. 20/L
2012. dec. 3. 11:44
 9/9 piriiiiii ***** válasza:

Még majd csak néhány év múlva.

Néha úgy érzem, hogy ezer éves vagyok, több millió felnőttnél is.

Néha úgy érzem, hogy semmit sem tudok és csak most születtem.

De most döbbenek rá, hogy lassan tényleg felnőtt leszek. Érettségi, miegymás... durva, hogy száll az idő.

2013. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!