Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te alapjáraton rossz-, vagy...

Te alapjáraton rossz-, vagy jóindulatú embernek tartod magad?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom sok jó indulatú vagyok, legalább is sok emberhez képest akiket ismerek.
2012. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"sajnos" túl jóindulatú is vagyok... Konfliktusom viszont nem volt még senkivel:) Büszke vagyok magamra, mert bántó szavak, stb egyáltalán nem izgat. Vissza szólok persze, fellépek, ha tényleg muszály, nyugodt, higgadt ember vagyok. Nem tudnak, "semmivel" felhúzni.. nem tudom hogy 20/F melegszívű ember vagyok... erre is "büszke "vagyok
2012. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Embertől függ. Nem tudok mindenkivel jóindulatú lenni. Könnyen megsajnálom az embereket, de a sajnálatot én nem mondanám jóindulatnak. Viszont elég szókimondó vagyok, úgyhogy azzal, akit nem bírok, rosszindulatú vagyok. De szerintem senkit sem lehet csak úgy beskatulyázni, hogy na, te most akor jó-, te meg rosszindulatú vagy.
2012. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van előző... Nekem is vannak rossz napjaim, és vannak emberek, akiket hát eléggé... nem szimpatikusak na, 2-3 osztálytársammal sem vagyok úgymond jóban de észreveszem, hogy társaságban nagyon sokat nevetek, az említett osztálytársakkal is, és minden negatív gondolatom megszűnik velük kapcsolatban, egyszerűen olyan jó érzés. AZ emberek felé, egyáltalán nem rossz szándékkal közeledem, nevetségesen hangzik, de "emberszerető" ember vagyok,tényleg... az a baj hogy sokan, ezt nem veszik észre... bunkó flegma, nagyképű is lehetek, de az nem én lennék... én nem ilyen vagyok, ezért is nem találom a hangsúlyt 2-3 osztálytársammal, ráadásul velük vagyok egész nap.. xD
2012. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Akiket szeretek, azzal jóindulatú vagyok, akik nem érdekelnek, azokkal semleges, akik meg nem értik meg, hogy nem érdekelnek, azokkal rideg. Ha azt nézzük, hogy leginkább magam és a szeretteim tartom fontosnak, nem akarom más bajait a vállamra venni, mindenkinek segíteni, stb akkor lehet rosszindulatúnak gondolnak.
2012. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!