Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depis voltam/vagyok! És úgy...

Depis voltam/vagyok! És úgy érezem, ez megváltoztatott! Mit tegyek, hogy újra a régi legyek? L/15

Figyelt kérdés
Most az nem fontos, h ki/mi miatt vagyok depis, csak az, h nemcsak a körülöttem lévők, énis érzem, h megváltoztam. A megszokottnál is érzékenyebb lettem és a lelki traumákat, próbatételeket egyre kevésbé bírom! A barátaim is néha elfordulnak tőle, e miatt! Pedig miattuk vagyok depressziós!
2012. nov. 25. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez ilyenkor így szokott lenni,hogy pár napig az ember érzékenyebb,de próbáld meg magad túl tenni/elfelejteni azt ami/aki miatt így érzel :)
2012. nov. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj el sportolni, ismerkedj új emberekkel! :)
2012. nov. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

elfelejteni őket? hisz ők a legjobb barátaim! ha ők nem lennének, az életem kb megsemmisülne!:/

jó ötlet a sport, már többen mondták nekem. csak az a baj, h suli közben, egyszerűen nincs időm rá!://

2012. nov. 25. 10:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez csak egy buta kifogás volt! Te is tudod, hogy van rá időd...


A barátaiddal meg foglalkozz, persze! Velük is elmehetsz akárhova! :)

Csak mozdulj ki, ne zárkózz be a szobádba! :)

2012. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mióa tart ez az állapot? NAgyon szívesen segítenék én is átmenem ezen..Nekem évekig tartott néha most is előjön de már egyre jobb! tUDOK BOLDOG LEnni meg ilyenek..ha kell segítség írj:)
2012. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tényleg nincs időm rá, pedig nagyon szeretek sportolni! Régen sokat sportoltam, de most így gimiben nincs idő rá!:/

Ugye a barátaimmal már nem egy iskolába járunk és alig tudunk találkozni! Persze, nagyon szeretek velük lenni és ha bármikor lehetek velük, akk rögtön megyek! De nincs sokszor és ez a baj! Nagyon hiányoznak és hát pont emiatt vagyok depressziós, h alig látom őket:/

2012. nov. 25. 14:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó,de ezt nem írtad a kérdésben.
2012. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó... hétvégére már most kezdj el szervezni valamit a barátaiddal!


Azt meg meséld el, hogy mivel telik egy átlagos hétköznap délutánod! Kezdd azzal, hogy mikor érsz haza a suliból... :)

2012. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nemtudok, mert családdal megyünk svájcba! szval 2 hétig nem látom őket! ez most még szarabb lesz, mint eddig!:||
2012. nov. 25. 20:36
 10/10 anonim ***** válasza:

És kötelező? Nem tudnál itthon maradni a nagyszüleiddel?

Felvehetlek FB-n és velem beszélgethetsz... :)

Úgyis sok a szabadidőm :S

2012. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!