Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Most szeptemberben...

Marichuy^^ kérdése:

Mit tegyek? Most szeptemberben kezdtem az uj sulimat (gimit) es isszonyatos modon hiányzik a régi iskolám s onnan minden. Nagyon nem érzem jól magam az uj iskolában s ez kihat az egész életemre. Ami gyökeresen megváltozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A tervem egy új iskola mert eleve nem ide akartam jönni, csak ide vettek fel.S nagyon nem szeretem ezt az iskolát.

2012. nov. 8. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, engem a szüleim vettek rá hogy hatodik után sulit váltsak és most csak nyűglődöm, ráadásul egy év hátránnyal állok a 8.-os felvételi előtt.Szerintem próbáld meg az iskolaváltást.Sok sikert!
2012. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jahj nagyon sajnalom..koszonom szepen!
2012. nov. 10. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!