Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem vagyok képes szerele...

Miért nem vagyok képes szerelemre?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetséges, hogy valaki sosem legyen szerelmes? Én annyiszor éreztem már azt, hogy most közel járok hozzá, de aztán jött egy ilyen kellemetlen érzés, és utána elmenekülök. Közben annyira vágyom arra, hogy szeressenek! Szerintetek ez szánalmas? Mikor lehetek végre nyugton magammal?! 18/l
2012. nov. 25. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Én se voltam még. De nem is hiányzik. A szerelem csak elvakítja az embereket...

23F

2012. nov. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az enyémtől nagyon különböző nézőpont. :)

Én azért inkább megismerném.

2012. nov. 26. 00:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, csak ez egy olyan dolog, amit nem lehet befolyásolni. Én eddig nem voltam, de innentől már leszarom és nem is érdekel. Különben is mindig fájdalom a vége. Arra meg kinek van szüksége? Élvezd az életet és ne akarj szerelmes lenni.

23F

2012. nov. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezem az első válaszolótól. Egyedül akarsz meghalni? Nem azt mondom h mindig mindenkinek szerelmesnek kell lenni de talán nem akarod egész életedet egyedül leélni...8illetve , ha igen te dolgod , magánvélemény). Van aki későn érő , és olyan is van akinek egyszerűen nem jön. Jönni fog meglátod :)
2012. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is így volt akkoriban. Én nagyon féltettem a szabadságomat, ezért inkább kihátráltam, amikor elkezdtünk vibrálni valakivel. :) Utána - nem tudom, minek köszönhető, talán benőtt a fejem lágya - össze tudtam egyeztetni a szabadságot és a szerelmet. Tulajdonképpen az szabadított fel leginkább. A csalódásoktól meg nem kell félni, mert az csak akkor csalódás, ha akként fogod fel. Ilyen egyszerű. :)
2012. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mániás!


Nem mondtam, hogy egyedül akarom leélni az életem. Csak, ha már eddig nem jött, akkor már ne is jöjjön a szerelem... Úgy látszik ilyen típus vagyok, vagy nem tudom. Pedig tele vagy érzelmekkel, talán még kicsit érzékenyebb is vagyok az átlagnál, tehát nem vagyok egy érzéketlen bunkó. Talán ennek is megvan az előnye, hogy elkerül. Arról meg szó sincs, hogy későn érnék. Elég hamar felnőttem.


23F

2012. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Mert nem tudod, hogy mi az.

2012. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!