Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim teljesen hideg, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim teljesen hideg, azt mondja nem képes a szerelemre. Van értelme így bárminek is? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt, a barátom 24 éves, én 21. Én nagyon szeretem őt, és vannak terveim a jövőre nézve, hogy ha jól meg leszünk, és úgy alakul később szeretnék vele összeköltözni, és elkezdeni a saját életemet/életünket. Ő viszont azt mondja, hogy szeret engem, de szerelmes talán sose volt senkibe, és nem hiszi, hogy tudna bárkivel is együtt élni, mert hogy ő magányos típus. Mondjuk ez már a kapcsolatunk elején előjött, és elmondta, hogy több kapcsolata ráment arra, hogy nem volt képes senkivel huzamosabb ideig egyfolytában együtt lenni. (Úgy értem, hogy pl 2 hétig egyfolytában együtt éjjel, nappal) Mert hogy ő úgy érzi, hogy megfullad, ha nem lehet egyedül is. Viszont rám azt mondja, hogy engem érez a legfontosabbnak eddig, és egyszer már majdnem szakítottunk is, de másnap aztmondta, hogy szeret engem és folytatni akarja... Egyébként eddig ő volt az, aki a legjobban mellém állt mindig. Mikor összeismerkedtünk elég beteg voltam, és kiállt mellettem, mindig vigyázott rám, folyton ragaszkodott hozzá, hogy ő hordjon engem orvoshoz. Minden különösebb ok nélkül rózsát vesz nekem, csak hogy kedveskedjen, főz nekem, ahova akarok menni, mindig elmegyünk... Viszont olyan, mintha rendesen rettegne attól, hogy velem éljen egyszer majd. Sőt a szex is elég kevés köztünk, van hogy hetek telnek el,és nincs semmi... Emiatt is sok cirkusz volt már, de ő folyton ráfogja, hogy ez fáj, az fáj, meg stresszel és nem tud ráhangolódni érzelmileg. Örökké azt képzelem, hogy én vagyok a sz@r, hogy nem is kíván, de mindig azt mondja, hogy ez nem így van. De mind ezek dacára, folyton lesi minden kivánságom. Egy kissé olyan nekem, mintha érzelmileg teljesen ki lenne száradva, nagyon reálisan gondolkozik, szerinte szerelem nélkül is lehet valakit nagyon szeretni.... Hát nem tudom. Szerintem van vele valami gáz. Aztmondja ő magányos típus volt mindig, ő el van egyedül is, attól sem ijedne meg, ha egész életébe egyedül maradna... Akkor tőlem mit akar? Minek vagyunk akkor együtt? Van értelme próbálkozzak, hátha egyszer benő a feje, vagy hagyjam inkább? Elég fura jellem ő egyébként is, nem átlagos gondolkozásmódja van... Szeretem, de bizonytalan vagyok, van-e közős jövőnk.
2011. máj. 27. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

a nők igénylik a szerelmet, ha együtt maradsz vele, magadat fogod tönkretenni... legjobb lenne, ha keresnél valaki olyat, aki képes a szerelemre...

nem lesz vele boldog jövőd

20L

2011. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd nem mondom h hagyd el, de ha normális kapcsolatot szeretnél ahol tényleg viszont szeretnek, akkor ahhoz lépned kell, ha ennyire ellenne van meg h ő le tudná élni az életét egyedül akkor élje, de te légy boldog.
2011. máj. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmet leginkább a hiányérzet táplálja. Szóval ha azt akarod, hogy úgy igazán belédszeressen, akkor inkább még nagyobb távolságot tarts, mint amilyet ő szeretne. Ne beszélj neki közös jövőről, ne nyavalyogj, ha nem veled akar lenni, csinálj te is külön programokat, de ha vele vagy, akkor legyél maga a mosolygós szexis bűbáj, könnyű és kellemes legyen veled lenni! A pasid valószínűleg azért nem tudott még egyetlen lányba sem beleszeretni, mert amint kifejtette a lányoknak, hogy ő alkalmatlan a szerelemre, azok mániásan próbáltak ráragadni, meggyőzni, és ezzel aztán végképp lehűtötték. Ráadásul a pasid tetteiből abszolút az jön le, hogy szeret téged, törődik veled. Ne a szavaival foglalkozz, ne akarj ígéreteket kicsikarni a jövőre nézve, koncentrálj a jelenre, élvezzétek, hogy most együtt vagytok, ennél többet nem tehetsz a jövődért! Garancia pedig sosincs semmire. Egy laza kapcsolatból is kialakulhat életreszóló szerelem, és a leghevesebb érzelem is kihűlhet akár egyik napról a másikra. Ne agyalj annyit, szeress és élvezd az életet! :)
2011. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia,

eléggé összetett problémának hangzik a tiéd. Sajnos pont ilyen helyzetben nem voltam még, csak 1 kicsit hasonlit a mostani kapcsolatom az általad vázoltra: mi 4 éve vagyunk együtt, és "kihűlni" látszik a dolog, mert ugyan azt mondja hogy szeret nem velem van a baj de a szex az nálunk is marha kevés, nála is pont ezek a kifogások, meg az hogy parázik h nem áll majd fel.. de ennek az okát nem nagyon hajlando megkeresni a segítségemmel és korrigálni, mindig csak halogatja. (fordult már elő iylesmi de én absz megértő voltam vele,nem baszogattam szal ez nem lehet az ok). De én néha azt érzem mintha függetlenedni akarna tőlem, lehet azért mert én vagyok az első baránője.. Nem tudom nehéz a pasikat megérteni. Visszatérve, szerintem várj mielőtt kimondod a "végítéletet" hátha megváltozik a barátod:) vagy mióta ilyen?:S esetleg ha egyszer leülnétek és elmondanád neki azt amit ideírtál h ez neked nagyon rosszul esik, bánt és jó lenne ha kicsit megváltozna(persze ne azzal nyiss h 2 hónap múlva vegyen el) csak ha ritkán taliztok szép lassan 1-2 talival többet, csináljatok romantikus érdekes programokat. Ha meg túl sokszor és az a baj akkor egy pár nap szünet, és meglátod nagyon fogsz hiányozni neki:) Nem lehet h előző kapcsolatiba sok csalódás érte/megcsalták/bántották a lányok?:S Remélem tudtam valamit segíteni, és kívánok Neked sok kitartást, és h benőjön a feje lágya a srácnak és rájöjjön hogy a teljes önállóságot egyszer muszáj beáldozni ha komoly kapcsolata van=)

18/L

2011. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy eddig minden barátnőjét ő hagyta el, mert előbb utóbb terhes lett számára minden kapcsolat. A múltkor viszont olyat is mondott, hogy leül az anyjával beszélni, és megkérdezi tőle, hogy neki vajon miért nincs igénye a közös életre egy nővel...Hátha tud neki tanácsot adni. Merthogy az anyja nagyon sok mindenben hasonlit rá, ő is kicsit ilyen antiszociális :D De hát azért mégis férjhez ment anno, és felnevelt 2 gyereket... sokszor nem tudom mire vélni a dolgait.... de látom, hogy igyekszik azért, hogy jól alakuljanak a dolgok.
2011. máj. 27. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, akkor lehet hogy örökölte:( De ahogy a példa mutatja remélhetőleg kinövi, szerintem ha igazán szereted és ezt ő is érzi és viszont szeret akkor majd "felnő" hozzád és megállapodik:) Addig is kitartás:) uccsó voltam
2011. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!Az biztos,hogy jobb ha te szakítasz,mielőtt még ő szakít veled!

A másik.Lehet,hogy titkon másba szerelmes régóta,akit nem tud elfelejteni,vagy van is valakije még rajtad kívül!Neharagudj,hogy ezt mondom, de nekem ez jutott eszembe, de ha nem így van,akkor csak szimplán ez egy szerencsétlen pasi,aki mellett nincs keresnivalód! 23N

2011. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!