Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » úgy érzem becsavarodok ha nem...

úgy érzem becsavarodok ha nem dolgozhatok?

Figyelt kérdés

eléggé zilált most az életem, az önértékelésemnek egyetlen dolog segít, ha dolgozni mehetek. Alkalmi munkákat vállalok, elég melós, de mégis élvezem. Holnap mentem volna, de lemondták. Nem a pénz miatt fáj, arra szerencsére nincs égető szükségem, de én dolgozni akarok, nekem dolgoznom kell különben egy senkinek érzem magam... :( Pedig járok egyetemre is, vannak barátaim, barátom, de mégis. Ez abnormális? Mit csináljak?

21L


2012. nov. 26. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd meg a civil.info.hu oldalt, ott vannak azok a szervezetek, ahol önkénteskedhetsz.

Bőséggel vannak, ezért érdeklődésednek megfelelően tudsz választani.

Kutatóhelyektől az állatmenhelyen keresztül a rádiókig minden van.

2012. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog ez. Én is így éreztem/érzem magam. A tanulás semmit nem bizonyít, a munka annál többet. Egy senki vagyok, akit eltartanak.
2012. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Ebből adhatnál át. Három éve, kegyetlen jól érzem magam munka nélkül. Egyáltalán nem hiányzik. Asszem, ez sem normális.
2012. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Huhh, én meg abba bolondulok bele, hogy dolgoznom kell. :)
2012. nov. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.Úgy érzem végre hasznos vagyok és nem egy senki.Pedig még a fizum is sz*r,kihasználnak ... mégis a munka tesz emberré engem is!
2012. nov. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A pszichés betegeknek is munkaterápiát javasolnak. :)

És vannak emberek, akik inkább halálra dolgozzák magukat, minthogy szembe nézzenek önmagukkal és a világgal.

A munka csak akkor hasznos pszichésen, ha az valamiféleképpen "alkotó", tehát a munka és a munka eredménye nem válik szét. (Mint tudjuk, a mai világra nem ez jellemző.)

2012. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen igaz, 6.!
2012. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!