Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol lehet barátokat szerezni?

Hol lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Olyan magányosnak érzem magamat... Az utóbbi időben eléggé lekoptak a barátaim, de én nem szeretnék egyedül maradni, csak mert senki sem ér rá... Viszont hol lehet új barátokat szerezni? 22 éves, pécsi lány vagyok. Szórakozni nem járok el egyedül, meg nem is nagyon szeretek, én inkább az a kávéházakba-teázókba járós, kissé különc lány vagyok :D

2012. nov. 27. 13:55
 1/6 Jézus :) ***** válasza:

Ha különc lennél, akkor egyedül is jól éreznéd magad.

Ez igazán értékelendő.


Batátokat bárhol találhatsz. Ez is egy jó próbálkozás :)


Ismerkedj többet. Beszélgess. Ismerd meg az embereket, aztán lehet hogy összebarátkoztok, de szerintem ezt egy 22 éves csajnak nem kell magyarazni.

2012. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A "különc" nem egyenlő az "antiszociálissal."

Ismerkedjek többet, beszélgessek? Az a gondom, hogy nincs hol, és nincs kivel. Minden vágyam egy jót beszélgetni. De nem járok már suliba, jelenleg munkát keresek, tehát többnyire itthon vagyok, vagy ha nem, a párommal. És az utcán csak nem fogom leszólítani az embereket, hogy "Hé, figyelj, leszel-e a barátom?" Szóval ezért is érzem kissé reménytelennek a helyzetet, ha lenne lehetőségem emberekkel beszélgetni, nyilván, nem írtam volna ki ezt a kérdést. Szakkörre gondoltam, pl. színjátszó szakkörre, de Pécsett nem nagyon van sajnos :( Rajzolni járok, de ott csak idősebbek vannak. Pedig én nagyon szívesen élnék társasági életet, csak nincs kivel.

2012. nov. 27. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pécsi vagyok, és nekem sincsenek barátaim :S


20f

2012. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én internetes oldalakat tudok ajánlani.

Nők lapja café,donna.hu,hoxa,egy csomó nőknek szóló oldal van,regisztrálj be egyikre vagy többre,ilyenek lehet barátkozni szerintem.Nekem legalábbis igy sikerült egy barátot találnom.Sokan keresnek barátot igy ilyen oldalon.

2012. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó ötlet :))
2012. nov. 28. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:

elméletileg bárhol, de szerintem meg sehol.


próbálkozhatsz neten, szórakozóhelyen, iskolában, munkahelyen, vagy kávézókban-teázókban, ha úgyis szeretsz oda járni.

de szerintem swok ember nem igazán nyitott erre.


ha elég jól adod elő magad akkor becsatlakozhatsz valami társaságba, csak egyszerűen nyitottnak és lazának kell lenni.

de szerintem erre úgysincs bátorságod, úgyhogy marad a net.

2012. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!