Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az k*vás hogy 12 évesen...

Az k*vás hogy 12 évesen majdnem csak márkás cuccaim vannak?

Figyelt kérdés
Másoktól elég gyakran hallom hogy úristen 12 éves és zara kabát louis vouittion táska black berry telefon ez nagyon ribancos lenne?
2012. nov. 27. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Milyen nemű vagy?
2012. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha márkás cuccokban vagy, az még nem az.. viszont ha mellkidobós, magassarkús cuccokban járkálsz.. ez k*rvás inkább :)
2012. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egyébként lány vagyok:) és nem nem járok se magassarkúba se mellkidobós cuccokba..!
2012. nov. 27. 17:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem k*rvás,mások irigykednek,vagy megdöbbentő számukra hogy 12 évesen ilyen jó dolgod van.

Sajnos én 16 éves vagyok szegény családból,turkálós ruhákkal,kopott csizmával,és bizony én is szoktam kicsit irigykedni a jómódú osztálytársaimra/ismerőseimre.


Az a fontos hogy a szüleid tudják hogy mire van szükséged és mi az ami jár, mert nem jó ha túl sok haszontalan kellékkel elhalmoznak.


Szerényen kezeld a tényt hogy neked adatott,és fogadd el ha úgy látod másnak nem.


Remélem érted amit mondok :)

2012. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
K*rva nem vagy, csak nagyon buta.
2012. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mennyire dolgozol meg a dolgaidért. Kitűnő tanuló vagy? Segítesz sokat a házimunkában? Stb... Mert egyáltalán nem mindegy. Ha 2-3-as tanuló vagy, otthon meg leszarod a szüleid és semmit sem segítesz, akkor igen, kicsit ribancos, hisz semmit sem dolgozol meg a cuccaidért. Ha ennek az ellentéte, vagyis jól tanulsz, segítesz, akkor okés, hisz valószínüleg megérdemled és a szüleidnek is van rá pénze.

Én 13 vagyok, kitűnő tanuló, versenyeket nyerek minden elképzelhető kategóriában. Turkálós cuccokban járok, sima mobilom van. És tökéletesen jól vagyok így. Nincs szükségem márkás dolgokra. De akkor se kellene semmi fullos, ha dús gazdagok lennénk és lenne rá pénz.

Szerintem ha magadba nézel rájössz, hogy nincs szükséged ilyen cuccokra 12 évesen. A turkálós póló is lehet ízléses, csinos, a legegyszerűbb nokia is épp olyan jó telefonálásra.

2012. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy k*rvás-e, de hogy nincs rá szükséged, az 1000%.
2012. nov. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ha úgy nézzük, akkor gazdasági prostituált vagy.
2012. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jó tanuló vagyok 4-5 sokat segítek anyának a konyhába...

miért lennék gazdasági prosti..?

azon már énis párszor gondolkoztam hogy tényleg nincs rá szügségem most karácsonyra iphon-t kaptam mert a félévim előreláthatólag kitünő lessz telefonra meg szügségem van...

2012. dec. 24. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!