Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretem a vért. Nagy baj van...

Szeretem a vért. Nagy baj van velem?

Figyelt kérdés
Mielőtt bele kezdenék bármibe is szólok hogy nem vagyok sem Edward és Twilight fan sem. Többször is előfordult már hogy vagdostam magam. Először csak a fájdalom miatt de mostmár egyre inkább csak a vér miatt mert mindig lenyalom vagy megiszom. Az egyik kezemen a csuklómon alul, felül vannak már vágások. Nem akarom hogy még csúnyább legyen mert tisztában vagyok vele milyen lesz de késztetést érzek rá egyszerűen nem tudom eldönteni vissza kell fognom magam hogy ne csináljam. Ezen kívül ha meglátok egy vonzó férfit azon fantáziálok hogy milyen jó lenne megharapni a nyakát. Nem a vérét szívni! Csak megharapni de nagyon. Segítsetek. És kérlek normális válaszokat, nem kell leszólni ezért vannak ilyen emberek nem tehetek róla ezért fordulok hozzátok. :)
2012. nov. 27. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom a nevét a betegségnek, de Allison Harvard modellnek is ilyenje van. Vonzódik a vérhez.
2012. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez múlandó.Nekem is volt egy ilyen időszak az életemben.Akkor vonzódsz igazán a vérhez hogyha egy csúnya ember vagy egy állat vérét is szívesen meginnád.
2012. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én vámpír vagyok.
2015. szept. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!