Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges, hogy huszonévesen...

Lehetséges, hogy huszonévesen élem a lázadó koromat, most kezdem felfedezni hogy mit is szeretnék, de azt is, amit nem, és nem szeretem, ha megmondják mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 15:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűen ilyen típus vagyok, "szabad lélek"?
2012. szept. 23. 15:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaja. Van ilyen. Kicsit én is. Most akarok kicsit élni pedig 24 vagyok. Úgy tűnik most tört elő belőlem az igazi tinédzser.

24/L

2012. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom :)
2012. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is 23-24 voltam amikor így gondoltam :) Mára más lettem, de a változás sose áll meg max kevésbé lesz feltűnő :) 26f
2012. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a tinilázadás csak egy hülye közhely azoknak, akik hibának könyvelnek el mindent amit fiatalon csináltak, mert most képtelenek rá.

vannak akik 40 évesen is lázadó rokkerpapák maradnak, nem csak tizenévesen élhet az ember...

2012. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!