Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kell szégyellnem magam, mert...

Kell szégyellnem magam, mert jobban szeretem az állatokat, főleg a kutyákat mint az embereket?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 10:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2012. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Az embereket szeretni nem kötelező, de a kutyákat sem. Te így döntöttél. Biztos van, aki pl. az autóját jobban szereti az embereknél.
2012. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Az ember is egy állat (még ha többnek is hiszi magát).
2012. okt. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
56%
nem kell szégyelni,én is jobban szeretem a kutyákat mint az embereket
2012. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
34%
Szégyelni nem kell, de nem ártana pszichológushoz fordulni, mert nem egészséges. Most lehet olyankot írni kifogásnak, hogy így-úgy bántottak za emberek, a kuya meg nem, ám ez mitsem változtat a tényen, hogy az ember ösztönösen vágyik fajtársaira és azon elismerésére. Pl ez a kérdés is emberekhez szól, nem igaz? A kutya bizony nem elégíthet ki minden szükségletet, csak egy pótlék...
2012. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
Szégyellni nem kell, csak furcsa. Én is imádom a kutyákat, egyik legjobb érzés foglalkozni velük, vagy csak simán a környezetükben lenni, de nem tud minden szükségletet kielégíteni. Pl. szeretek zenét hallgatni, olvasni, filmeket nézni, társaságban lenni, iszogatni, összebújni a barátommal stb., ezeket a kutyák nem tudják kielégíteni:) Szóval szerintem fölösleges az emberekkel összehasonlítani.
2012. okt. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
67%

Nem kell szégyelni.

Pszichológushoz menni??????? minek?

Én is jobban szeretem a kutyám. Ettől még boldog párkapcsolatban élek, vannak barátaim.

De őket leszámítva az átlag embereknél jobban szeretem a kutyám. sosem csalódok benne. Amilyen mocsok, irigy, szemét az emberek TÖBBSÉGE a mai világban........

2012. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
2012. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
nem kell szégyellni,ők legalább feltétel nélkül szeretnek
2012. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
manapság már egyaltalan nem kell szegyellni:)
2012. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!