Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon gáz ha 19 évesen félek...

Typsy93 kérdése:

Nagyon gáz ha 19 évesen félek még a sötétbe?

Figyelt kérdés
Nevetni fogtok most!! Ha éjjel az utcán megyek akkor nem szoktam félni, csak valamiért késő otthon jön elő nekem ez a gondolat!! Néha nem is tudok elaludni, mert nagyon bolondságokat beszélek be magamnak, vmikor csak TV-vel merek!! Nagyon iesztő amikor aludnál el, és egyszer csak ien recsegést hallasz, meg hogy megpattan a flakonos üveg meg a parketta, ezek mik???!! Hülyének néztek, de néha hajlamos vagyok tartani attól, hogy a szellem egyik éjszaka előjön és megieszt, ami ellen nem tudok mit csinálni, nem tudom miért van ez belém ivódva!! Volt már alvásparalízisem 1x vagy 2x és nagyon iesztő volt!!!!

#smmi
2012. nov. 27. 18:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
én 31évesen is félek:) mikor a férjem éjszakás mindig a gyerekkel alszok(nem mintha 4évesen bármitől is meg tudna védeni:))
2012. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ki kell nőni !
2012. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én 18 éves koromban kezdtem el ezt leküzdeni. Rakj a konnektorba ilyen világítós vmit, amit a babáknál használnak. Szépen fokozatosan szokj le erről. Jóval mélyebben aludtam amikor nem volt fény egy idő után a szobámban.:)
2012. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hozzá tenném... 180cm 83kg-s izmos gyerek vagyok....:D
2012. nov. 27. 18:49
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

> Nagyon gáz ha 19 évesen félek még a sötétbe?

Hát eléggé. :)

Ez valami őskorból fennmaradt dolog lehet, annak idején a túlélést segíthette (a szavannákon ugyebár éjszakánként olyan ragadozók mászkálnak, amiknek sokkal jobb a látásuk az emberénél).

Otthon, a biztonságos lakásodban, kiszámítható környezetben meglehetősen irracionális félni a sötétben.


> Nagyon iesztő amikor aludnál el, és egyszer csak ien

> recsegést hallasz, meg hogy megpattan a flakonos üveg

> meg a parketta, ezek mik???!!

Hőtágulás.


> Volt már alvásparalízisem 1x vagy 2x

> és nagyon iesztő volt!!!!

Na, az alvásparalízissel nekem is meggyűlt már a bajom.

Tapasztalataim alapján ha hason alszom, illetve ha nem vagyok huzatban (nincs nyitva ablak), akkor sokkal ritkábban fordul elő.

2012. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A j-vel mi bajod van ?:D
2012. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nos, valóban, mag kell tanulni kontrollálni a fantáziád. Előfordul, hogy én is megijedek, de mostanában már nagyon ritkán. A különböző recsegések, roppanások gyakorta termodinamikai jelenségek. Egyszerű fizika.

18/l

2012. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 gregarm válasza:
56%

Küzd le a félelmeidet.

Kérdmeg néhány barátod, hogy ijesztgessenek randomra és egy idő után a szemed sem fog rezzenni.

Vagy játsz gépen horror game-ekkel.

Ezután, ha egy szellem rádijeszt éjjel, bemutatsz neki és alszol tovább. (nekem 2. bevállt)

2012. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
# 2 Anorexiás Annunaki, ezt pont te mondod? :D
2012. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem van valami tényleg félelmetes a sötétben. talán, mert ott van az érzékelésünk határa. és abba a sötétségben bizonyos értelemben bármi lehet. néha én is érzem magamon, hogy el tudnék menni gondolatilag abba az irányba, hogy féljek tőle. de inkább nem megy. valahogy tudok nem arra, hanem másra gondolni.


amúgy szerintem akkor igazán durva, ha valami nagy tér van körülöttünk vak sötétben. egy kis szobában nem annyira.

2012. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!