Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lesz-e ennek valamilyen...

Lesz-e ennek valamilyen hátulütője?

Figyelt kérdés

Már egy ideje itthon vagyok, nem járok sehova. Egyáltalán nem. Évek óta először van ez így.

Nagyon-nagyon introvertált típus vagyok. Az évek során azért megtanultam viselkedni emberek között, de sosem volt létszükséglet számomra a társaság.

Szóval most nagyon jól érzem magam, csinálom itthon a dolgaimat, magamat tanítom, gyakorlok, internetezek, elvagyok. Sosem éreztem magam ennyire jól! Csak valami azt súgja, hogy ez így nem teljesen oké... Mi van, ha vissza kell majd mennem emberek közé? Olyan lesz, mint mikor egy hosszú szünet után visszamész az iskolába, és olyan, mintha mindig is ott lettél volna? Vagy sokkal furcsább lesz?

Ha átéltetek már hasonlót, szívesen olvasnám a történeteteket.



2012. nov. 28. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemed, korod?
2012. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
19/L
2012. nov. 28. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én mindig ilyen voltam, és most szeptember óta szeretnék megváltozni, de nagyon nem megy :/

Most másodéves vagyok, úgyhogy az elején kimaradtam a barátkozásból. És hát mindenki elkönyvelt már, ezért nem jönnek oda hozzám, én meg nem merek odamenni senkihez se... :S


20f


Ha van kedved beszélgetni, akkor írj! :)

2012. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok. Itthon ülős vagyok én is, néha szeretem ha itthon vagyok. De van amikor jó lenne ebből kitörni végleg.

Szerintem először mindenképpen furcsa lesz, egy nagyon hosszú szünet után újra mindennap emberek között lenni. De ezt is meg lehet majd szokni.

2012. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!