Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenkinek van egy hasonmása?...

Mindenkinek van egy hasonmása? Ezt hallottam valahol, nagyon érdekes ez az elmélet.

Figyelt kérdés
hasonmás
2012. szept. 10. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen,csak nem biztos,hogy észre is vennéd ha elmenne melletted.Példának okán máshogy hordhatja a haját,más stílusa stb.
2012. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

*

Én már találkoztam vele :)

2012. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Engem azért érdekel ez, mert egy férfinak a hasonmását keresem.És az a durva, hogy lehet,már meg is találtam,csak nem Magyarországon, hanem amikor külföldön nyaraltunk:(
2012. szept. 10. 21:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Én egy suliba járok a hasonmásommal.

Amúgy meg lehetséges.

2012. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom én nem igazán hittem ebben. Most se igazán...de volt egy érdekes eset, amikor egyik barátommal beszéltünk, és mesélt egy emberről, akivel internetről ismerik egymást, csak külföldön él stb... Erre odajött hozzánk egy ember, aki részeg volt kicsit, és nekiállt velünk beszélni meg leült hozzánk, és láttam hogy a barátom nagyon nézi, amikor elment akkor megmondta nekem, hogy azért nézte ennyire mert PONTOSAN UGYANÚGY nézett ki mint az az ember, akit netről ismer, de hogy ő ezen nem lepődik meg, mert mindenkinek van egy hasonmása, de mégiscsak hihetetlen hogy találkozott vele. Szóval ez olyan érdekes volt:D
2012. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem elkepzelheto.

Nekem anyu meselte,hogy a varosban ha megy valahova,mindig van,hogy rakoszonnek,de nem tudja,hogy kik. Tobbszor mondtak is mar neki egy nevet,volt,hogy szamonkertek tole valamit...szoval valakivel osszekeverik.Es a legdurvabb,hogy anyu ketszer valtott hajszint,es meg az is Stimmel:D. A nevet mar tudjuk az illetonek,es anyuval elhataroztuk,ha megint megszolitjak a hasonmada neven,akkor ker reszletes informaciot rola,es felkeressuk:)

En mar nagyon kivancsi vagyok. Es szerintem ez nem veletlen,de gondolj bele,ennyi ember ,tuti,hogy Mindenkinek van hasonmasa.

2012. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 walk w1th mee ***** válasza:
1suliba jártam a hasonmásommal régebb..
2012. szept. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Állítólag van ilyen.


De ha belegondolsz hogy több mint 7.000.000.000 ember van a Földön elég esélyes hogy vannak akik hasonlítanak egymásra.


Sajnos az én hasonmásom pont budapesti és mindig megvádoltak anyum és a barátja hogy lógok a suliból mert a munkahelyük környékén láttak...

Először mindig a barátja mondta, anya meg már kezdett nekem nem hinni, aztán egyszer ő is látta a lányt...


Én nem találkoztam még vele :D

De anya azt mondta anno hogy nem csoda hogy mostohaapám azt hitte én lógok suliból.

2012. szept. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Teljesen alaptalan feltételezés, hogy konkrétan mindenkinek legyen egy azaz 1 db hasonmása.

Több olyan személy, aki hasonlít ránk nagyon, igen, miért ne?

2012. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az egypetéjű ikreknek biztosan van, mégpedig az ikerpárjuk. A többi embernek is előfordulhat, hogy valaki más ugyanúgy néz ki vagy csak nagyon hasonlít rá, és összekeverik vele mások.

Még évekkel ezelőtt egyszer Horvátországban nyaraltunk, és anyám látott egy lányt a tengerparton, aki szerinte úgy nézett ki, mint én.

Szóval lehet valami a dologban...

2012. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!