Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20 éves vagyok és egész nap...

20 éves vagyok és egész nap otthon ülök,2 barátom van összesen és velük is csak ritkán beszélek. Nem járok bulizni se, mert nincs kivel :/ Csak én vagyok ilyen blfasz?

Figyelt kérdés

suliból sincsen senki akivel jóba lennék, iagzából egyik osztálytársam se olyan akivel el tudnék beszélgetni. ez az otthon gyöpösödés kb 2 éve van így. és sajnálom magam mert én igazából nem ilyen vagyok hogy otthon rohadjak, ez nem nekem való. eljárnék bulizni is csak az baj hogy nincs kivel

hogyan szerezzek haverokat? van itt még ilyen ember mint én?

20F



2012. dec. 1. 09:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Igen, azért mondtam hogy ne zavartasd magad. Most mi van abban hogy elmész egy koncertre/olyan dj-re amit szeretsz, belehallgatsz vagy végighallgatod és hazamész. Addig se unatkozol, esetleg valakivel össze is ismerkedsz. Nem magányosan kell részegeskedni idegenek közt, az tényleg szar, sajnos volt rá nálam is elég sok példa.
2012. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
Én is így vagyok.:D Mintha csak én írtam volna le.:D Én is itthonb vagyok a panelban már vagy két éve 18 éves korom óta nem történik semmi érdekes, állandóan ha nincs dolgom itthon ülök és gépezek. 17 évesen tudtam dolgozni diákmunkán akkor nem volt ez a gond, de 18 éves koromtól tiszta depressziós vagyok, hogy elb@om a fitalakoromat tizenéveskoromat, mert nem tudok senkivel sem elmenni bulizni, és mi lesz ha majd 50 ées leszek és vissza emlékezek hogy tulajdonkéépen nem is volt élménydús fiatalkorom. Hol laksz? 20/f
2012. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
Előző válaszoló vagyok. Egyébként én kettlebell edzésre járok.:D:D
2012. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%

8. vagyok: konditerembe fogok járni ,és reménykedem hogy hátha szerzek ha nem is barátokat csak haverokat, annak nagyon örülnék:D

de amit leirtál velem is e van az osztályomból senki sincs akire számithatok :S

De rájöttem hogy nem kell emiatt búslakodni :D majd lesz jobb is :)

16l

2012. dec. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
54%
Adj képet :'333
2012. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Esztergomtól nem messze lakok.


Én is mindig úgy vagyok vele hogy majd jobb lesz, de sose jobb :/

2012. dec. 16. 16:52
 17/18 A kérdező kommentje:
képet max privátbaxd
2012. dec. 16. 16:57
 18/18 anonim válasza:
6eves kérdés de van
2018. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!