Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes családok, ahol...

Kisgyerekes családok, ahol apuka ritkán van otthon?

Figyelt kérdés

A kislányunk 6 hónapos, férjem külföldön dolgozik, kb 2 hetente van itthon 3-4-5 napot, ahogy a munkája engedi. A babánk imádja, megismeri azonnal, ha hazaér, bújik, kacag neki, óriási hancúrozásban vannak, olyankor én el is vagyok felejtve... :D

Szerintetek ez így marad a későbbiekben is? Nagyon nem szeretném, ha hozzám nőne később, amikor már jobban felfogja, hogy apa sajnos ritkán lehet vele. Tehetünk vmit, hogy így maradjon ez a csupa öröm kapcsolat köztük?

Vagy megnyugodhatok, hogy ha nagyobb lesz, akkor sem fogja "elfelejteni" az apját a távollétei alatt? Ha vki jár(t) hasonló cipőben, kérem ossza meg velem a tapasztalatát, köszönöm!


2010. márc. 22. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
dehogy fogja, minél nagyobb, annál jobb lesz az emlékezete. amúgy meg, ha nálatok így van, akkor ő ezt fogja megszokni, neki ez lesz a természetes. ne aggódj ezen!
2010. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az en fiam is 6 hos es apukaja havonta latja mert ö is messze él a munkaja miatt(nemeto.).ugyan megismeri de szerintem az nem az igazi.bar jobban elvan vele mint pl.barmelyik nagyszülövel akik gyakrabban latjak,rajtam kivül csak nala nyugszik meg.erdekes!!

semmiképp nem jó igy,mi hamarosan utazunk utanna es vele leszünk,en csak arra vartam hogy a fiam nagyobb legyen.

szerintem a "csupa öröm kapcsolat" megmarad,attol azert nem kell tartani hisz ö tudja hogy apa az apa

biztos nagyon nehéz neked is,együtt erzek veled, nekem nagyon rossz

azert segitseged van?

2010. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!