Túlsúlyos vagyok?

Figyelt kérdés
153cm vagyok és 50-51kg. És eleve nem vagyok az a törékenyke. Minden héten 3x megyek aerobikra, de szoktam szoba biciklizni is mindennap fél órát/háromnegyed órát. Nekem nagyon fontos hogy mozogjak mert nem rég fogytam 30kg-t. És nem szeretném visszahízni. Tehát szerintetek túlsúlyos vagyok? 15L

2012. dec. 1. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudok erre válaszolni kép nélkül :/

Küldesz fotót? :)

2012. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nos, alacsony vagy, ezért lehetsz egy kicsit husisabb, de túlsúlyos az nem hiszem. De ez szerintem is csak akkor derülhet ki igazán, ha mutatsz képet :)
2012. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mármint nem úgy alacsony, 15 éves vagy, még nőhetsz, csak egy felnőtt nő átlagmagasságához képest vagy alacsony XD
2012. dec. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az adatok alapján igen, kicsit husis vagy.
2012. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha naponta mozogsz min.30 percet es a kajara is odafigyelsz nem hinnem hogy tulsulyos vagy.Lehet egy kicsit husis,de ne akarj tobbet fogyni.
2012. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy még egy kicsit sem túlsúlyos!!!
2012. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben töltök fel képet még ma. :) Csak lemerült a fényképezőben az elem és ugye 4-5óra k.b. kell neki mire feltöltődik. Amúgy ide hogy lehetne feltölteni képet? Mármint milyen programmal vagy mivel..? :)
2012. dec. 2. 13:18
 8/13 A kérdező kommentje:
És köszönöm mindenkinek a választ! :) Amúgy nekem azt szokták mondani hogy ne fogyjak mert így pont jó vagyok. Van mindenem, mellem , fenekem stb. Csak azért kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére is akik nem ismernek.:)És remélem megmondják az igazat. Mert én világ életembe utáltam magam. Vagyis helyesbítek, 12éves korom óta nem tudok boldogan tükörbe nézni..:/ De végül is már megszoktam..:d Tehát az nem nagy szám..:)
2012. dec. 2. 13:22
 9/13 anonim ***** válasza:

Értelek! :)

Akkor várom a képet... :)


1. voltam

2012. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Képet elküldtem.:)Aki még szeretné hogy küldjek képet az szóljon! :)
2012. dec. 2. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!