Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Szerintem nagy fantáziám van, kicsit úgy sejtem több is mint egy átlag emberé. Egy plakátra, akár egy velem történt esetre kitudok találni akár, egy horror, vagy egy romantikus drámát. Írónő szeretnék lenni. Van egy problémám, mikor gondolkodom (általában fejben játszom le a történetet, mint egy filmet, talán effelé a vizuális gondolkodásmódhoz hajlom), és ha meglátom a szüleim mellettem, el fog az az érzés, hogy olvasnak a gondolataimban, és néha nem hagy ez nyugodni, félek, hogy egyszer beleőrülök.

Remélem érthetően fogalmaztam,

Emma

(Kérek normális válaszokat!)


2012. dec. 2. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
az elejét értem a végét nem és a kérdést se látom...
2012. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Senki nem olvas a gondolataidban, nyugi:)
2012. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak a kettes válaszadott tudnám ismételni!
2012. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, főleg nálunk lányoknál.:) Még a gondolatolvasós dolog is megvan. Én lazán kezelem, káromkodok, vagy sikítok magamban és kész. Szerintem csak azért van ez az érzés, mert esetleg szégyelled, vagy titkolni akarod a dolgot. Velem ez van.
2012. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. dec. 8. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!