Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmi kedvem élni. De meghalni...

Semmi kedvem élni. De meghalni sem akarok. Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ez abnormális.
2012. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2012. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
miért nincs kedved élni? Mesélj.
2012. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nemtudom...nincsenek barátaim, a családommal nem vagyok jóban. minden napom abból áll, hogy reggel felkelek, bemegyek a suliba, utána hazajövök, bemegyek a szobámba, este pedig lefekszem aludni. ennek szerintem semmi értelme. néha pedig csak úgy, minden ok nélkül elkezdek sírni...
2012. nov. 17. 19:54
 5/12 anonim ***** válasza:
2012. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nemtudom..nemtudom, hogy miért kelek fel, nem tudom, hogy minek, és nem tudom, hogy hogy dönöttem..
2012. nov. 18. 11:25
 7/12 anonim válasza:

hány éves vagy?

amúgy meg ha nem látod értelmét az életednek akkor keress neki egyet.

2012. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Normálisnak lehet nevezni, nézőpont kérdése, de jónak semmiképp nem jó. Tényleg értelmet kell keresni neki, csak hát az sem megy épp könnyen,
2012. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is úgyamúgy vagyok vele mint te. Felkelek aztán ha nincsen dolgom gépezek tvzek, azt alszok. Másnap alszok, vagy jelenleg nincs munkám és csak szeptmberben tudom elkezdeni a szakma tanulást. Értelmet én próbálnék adni csak nncs rá pénz. Én nem tudok dolgozni, nagyon nincsnek munkák, az apám kveseet az anyám szintén keveset keres, nekem csak a net az egyetlen szórakozás már több éve. Így nekem sincs kedvem élni. Sportolni is szeretnék de a szüleim azt mondták hogy nincs rá pénz, motorzni is szeretnék arra sincs pénz dolgozni is szeretnék az sincs jelenleg nekem. Ebben a mai világban szerintem sok embernek nincs kedve élni.
2012. dec. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Legalább tudom, hogy nem vagyok vele egyedül.. És egyszerűen nem tudok neki értelmet találni. nincs olyan dolog, ami különösebben érdekelne.
2012. dec. 3. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!