Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Képtelen lennék normális...

Képtelen lennék normális párkapcsolatra? Egy állandó kettősség van bennem.

Figyelt kérdés

Úgy érzem szinte üres a lelkem, miközben égetően vágyom egy elsöprő szerelemre, a boldogságra amit okozhat, arra hogy én is betölthessek egy fontos szerepet mások életében, hogy szeretetet adhassak; ám amint bárminemű lehetőségem nyílik mondjuk egy randevúra, bezárkózom és legszívesebben menekülnék a világ végére, mintha maguk az érzéseim riasztanának el.

Mondjuk tegyük mindezekhez hozzá, hogy nem is nagyon volt szerencsém olyan fiúhoz, aki az elvárásaimnak igazán megfelelt volna (pedig nem hinném, hogy ez a mérce azért ennyire magas lenne). Lehet csak várnom kell az "Igazira"?


2012. nov. 25. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is pontosan így vagyok! Én egyelőre várok, jobb ötletem nincs..
2012. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Randira kerül a sor akkor miért görcsölsz? Nem hogy örülnél hogy van valaki aki randizik veled. Ez nem lánykérés, végződhet bárhogy és nem fontos hosszútávú következtetéseket levonni egyetlen 1 találkozásból. Max beszélgettek 1 jót, megismered.


Milyen magas az a mérce? Mert lehet te nem találod annak, de ha csak nagyon kevés emberre jellemző dolgot vársz el, akkor ugye kevesebből kell válogatnod.

2012. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló, egyáltalán nem ismered azt az érzést. Semmi köze mércékhez. Az első válaszoló voltam.
2012. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem a randik miatt görcsölök, és örülök én annak, ha elhívnak... :) Mégis már oda jutottam, hogy több mint fél éve nem is találkoztam senkivel randevú céljából, mert így megkímélem a másikat is attól, hogy később talán akaratlanul összetörjem a szívét. Mindeközben meg én mégis vágyom arra, hogy együtt legyek valakivel, de nagyon. Nem is tudom megmondani pontosan miért görcsölök, már gondoltam arra is, hogy lehet valami pszichés betegségben szenvedek, fene se tudja már.

Elsőnek mondanám, hogy örülök, hogy vannak még hasonló emberek, de ez nem egy kellemes érzés és nem kívánom senkinek. Te mennyi idős vagy? Remélem ezt "ki lehet egyszer nőni".

A mérce nálam csupa átlagos dolog, ami szerintem alapvetően elvárható (hűség, odaadás, értelem ésatöbbi), de ennek tényleg nincs túl sok köze magához az érzéshez.

Remélem nem lett túl zavaros, siettem.

2012. nov. 25. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Lassan már én sem járok randikra, ha hívnak sem, nem hiányzik az égés, meg a megaláztatás. Hülyíteni sem akarok senkit. De szerintem nem kinőhető. Majd lesz valahogy.
2012. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem itt az lehet a gond, hogy a tudatodnak azt mondod, hogy nem akarsz szívet törni, de valójában nem találsz olyan fiút, akivel megelégednél. talán félsz attól hogy nem jól választasz, vagy valóban magasra is teszed a mércét, és valótlan elváráokat támasztasz. most nem arról besézlek, amit leírtál, hanem amit tudatalattid vár el.


sokan szokták tanácsolni a várakozást, de én nem biztatnálak rá.

2012. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyan így vagyok vele ,ahogy Te kérdező.
2013. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!