Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom kifejezni a...

Miért nem tudom kifejezni a saját érzéseimet?

Figyelt kérdés
Még a saját érzéseimet sem tudom leírni a naplómba. Gondolatban olyan vagyok mint egy író, ha pedig le kell írni,vagy beszélni kell róla, akkor nemmerek(hazudom)

#napló #nem tudom magam kifejezni #őnismereti probléma
2012. dec. 3. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
vezess blogot álnévvel. írj bele mindent. azt is amit szégyellsz. mivel senki nem ismer, ezért tökmindegy nekik hogy ki avgy, honnan jöttél.
2012. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gondoltam már rá,meg is próbáltam , de ott sem sikerült.
2012. dec. 3. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs legjobb barátod? Vele kéne ilyeneket megbeszélni..
2012. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyet sem lehet annak tekinteni, ahány bizalmas dolgot mondok bármelyik barátomnak másnapra mindenki tudja:(
2012. dec. 4. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Juj, hát az nagy baj! Próbálj szakítani az ilyenekkel, és igaz barátokat keresni. Egyébként, ha gondolatban olyan jól ki tudod magad fejezni, csak leírni/elmondani nem mered, akkor egyszerűen félénk vagy és bizalmatlan. Talán pont az álbarátok miatt? Igyekezz igazi kapcsolatokat kiépíteni, egy igaz barát mellett az ember nem tudja nem kényelmesen és biztonságban érezni magát. :)
2012. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot:) Megpróbálok keresni ilyeneket ,bár gonfolom nehéz élesz :/
2012. dec. 5. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz, de megéri! :)
2012. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:))
2012. dec. 6. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!