Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyetlen szó miatt ilyen...

Egyetlen szó miatt ilyen változás? 18F

Figyelt kérdés

Mikor új iskolába kerültem és próbáltam egy lány felé közeledni még nem volt semmi bajom. Sok mindenkivel beszéltem volt önbizalmam. De mióta azt mondta nekem hogy "unalmas vagyok" azóta minden megváltozott. Nem beszélek senkivel szinte, nem tudok témát felhozni. Pedig még anno ömlöttek belőlem a humoros dolgok.

Tudni kell hogy ennek a lánynak minden unalmas, de nekem mégis akkora pecsétet nyomott az életemre, hogy depresszióba élek.

(Csak értelmes emberek válaszát várom.)



2012. dec. 4. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért mert 1 ember azt mondta még nincs is úgy. amúgy meg egy bulizósnak unalmas az otthonlét, egy otthonlevősnek unalmas a bulizás. Szóval ez örök körforgás marad. Nem kell ennyire a szívedre venni.
2012. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!