Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan mondjam el anyumnak?

Hogyan mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem a rock zenéket. már egy jó ideje gondolkodom rajta, hogy milyen jó lenne ha lenne egy saját gitárom amin megtanulnék gitározni. csak nem igazán rajong anyum az ilyen zenékért és nem tudom hogyan kezdjek hozzá neki. a pénz már meg van gitárra. 15L
2012. dec. 4. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez azért nem olyan durva mintha azt mondanád neki,hogy cigizni/drogozni/orrba szájba szexelni akarsz.

Szerintem ülj le vele és mond meg neki.Csak nem lesz baja vele ha még te is akarod kifizetni.

2012. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak rock zenét lehet gitáron játszani. :) Mondd meg neki hogy szeretnél megtanulni gitározni, szerintem örülni fog neki.
2012. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb ha a rock zene fele hajlasz, mintha a mostani sz@rokat szeretnéd.
2012. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megszeretnél tanulni gitározni, irány a zeneiskola. Abba bele fog egyezni, ahhoz pedig saját gitár is kell.
2012. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek kibékülve a zenékkel amit hallgatok de nem az a lényeg, beszélj vele hogy ez fontos neked ,sok sikert.
2012. dec. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!