Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha az iskolában keveset...

Ha az iskolában keveset beszélek a többiekkel akkor miért közösítenek ki?

Figyelt kérdés

Két éve járok középiskolába és teljesen ki vagyok közösítve. Senkit nem érdeklek, ha odamegyek valakihez és mondok valamit válaszol valamit aztán ennyi, akár élőben akár facebookon próbálok velük beszélni, felőlem semmi se érdekli őket. Sokan facebookon nem is válaszolnak nekem.

Nem vagyok bulizós, vicces, nem beszélek hozzájuk túl sokat, mert nem tudok mit mondani, meg már elvették az önbizalmamat is. Úgy érzem mindenki nyomoréknak tart. Ez elég ok a kiközösítésre? Miért közösítenek ki? 16/F


2012. dec. 5. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

együtt érzek veled :( hasonló cipőben járunk 16L

gondolom mert nem vagy elég érdekes számukra .

2012. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért közösítenek ki, azért nem foglalkoznak veled, mert gondolom már megvan mindenkinek a haveri köre, te pedig ezekből a körökből valahogy kimaradtál, nem ismernek. Ez nem azt jelenti, hogy egyből nyomoréknak tartanak, csak szimplán nem vagy elég érdekes számukra.


Van erre egy jó taktika. Ne próbálj csoportokkal barátkozni, veszett ügy. Válassz ki egy embert, akár a padtársadat, vagy valakit akivel a többiekhez képest jobban elvagytok. Először csak vele próbálj barátkozni. Ha egy valaki megismer, bevisz a csapatba.


Sok sikert :)

2012. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ma már olyan világban élünk ahol, ha nem vagy valamiben kirívó, akkor uncsi vagy.... Szomorú... Olyanok társaságát keresd akik hasonló helyzetben vannak mint te. Ha van valami hobbid, akkor akiknek hasonló hobbijuk van azokkal ez egy tök jó beszédtéma, és barátokat is szerezhetsz közülük.

És ne érezd nyomoréknak magad, szeresd magad, mert hogy akarod, hogy mások elfogadjanak, ha ledegradálod magad? Ez tökre kisugárzik az emberből. Egy magabiztos, magával elégedett ember teljesen más benyomást kelt, mint egy olyan, aki nem érzi jól magát a bőrében.

2012. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam én is a gimiben, aztán rá kellett jönnöm, hogy azokkal gyakorlatilag fölösleges kapcsolatot keresnem, akiknek a világa érintőben sincs az én világommal.

Biztos van neked is valami hobbid, érdeklődési köröd! :) Nem feltétlenül kell a suliban keresni a legjobb barátokat, a legtöbben csak azért tesznek így, mert adott. Én bátortalan voltam mindig, a barátaimat mindet a netről ismertem meg (ma már persze élőben ápolok velük kapcsolatot). A sulitársaimmal csak annyi kapcsolatom volt, hogy köszöntem nekik reggelente, és olyan komoly súlyú dolgokról váltottam velük néha pár szót, mint a lecke vagy valamelyik tanár. :D Ne görcsölj ennyire rá! Keresd máshol a helyedet, ha közöttük nem találod meg!

2012. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!