Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Keveset beszelek az emberekkel...

Keveset beszelek az emberekkel emiatt baratokat veszitettem el. Mit tegyek ezellen?

Figyelt kérdés

Mondtaj mar baratok es osztalytarsak is hogy az a baj velem hogy nem beszelek.

De mit beszeltek?

Jartassam a szamat folyton?

Az valahogy nem jon be nekem, az nem en vagyok.

Mit csinaljak?


2012. jún. 22. 23:17
 1/8 anonim válasza:
100%
hát erről nem te tehetsz...:) én is ilyen vagyok amugy...:) bár nekem alapbol beilleszkedési problémáim voltak mindig is...:) szerintem, aki szeret olyannak szeret amilyen vagy.:) na azok az igazi barátok én se vagyok nagy dumagép mégis azok az emberek akik igazi barátaim elfogadtak olyanak amilyen vagyok. szóval add önmagad.:) sztem, az más dolog ha téged zavar ez....
2012. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amugy ha jo tarsasagba vagyok es jol erzem magam akor nincs ilyen gondom
2012. jún. 22. 23:20
 3/8 anonim válasza:
Szerintem természetes:) ha olyan társaságban vagy persze jobban feloldodsz.:) én sztem ez nem probléma szimplán más beállítottságú vagy.:)
2012. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell foglalkoznod azokkal a "barátaiddal", akik azért fordulnak el Tőled, mert nem vagy bőbeszédű. Én sem vagyok az, sőt.:) Tőlem is sokan fordultak már el emiatt, és sokan csúfoltak is. De szerintem, aki igaz barát, az nem avval foglalkozik, hogy mennyit beszélsz olyan társaságban, ahol nem tudsz annyira feloldódni. Inkább legyen kevés, de igazi barátod, mint sok kétszínű, akik bármikor továbbállnak, és nem lehet számítani rájuk. Szóval szerintem ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond az osztályodban, nem az a lényeg. A lényeg az, hogy önmagadat add azok között, akikkel jól érzed magad, és hogy szórakozz jól velük. A többiek pedig meg csak mondjanak , amit akarnak és jártassák sokat a szájukat!:D
2012. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De en ugy szeretnem hogyha "beszedesebb" lennek
2012. jún. 25. 07:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem próbálj meg olyan emberekkel beszélgetni, akikkel nem szoktál, vagy csak nagyon ritkán. Eleinte csak egyszerre eggyel, aztán majd később többel is.:) Szerintem ez beválhat, ha nagyon szeretnél beszédesebb lenni. Talán, ha így csinálod fokozatosan, akkor majd egy idő után már nem fog zavarni, ha többen lesznek, és te is többet tudsz majd beszélni. :)
2012. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az addig ok h beszelek valakivel akivel reg de egy kis ido utan mar nem tudom mit mondjak neki.
2012. jún. 25. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont, szerintem annyira nem kell ezzel foglalkoznod. :) Én is nagyon sok emberrel vagyok úgy, hogy nem tudok egy pár perc beszélgetés után mit kérdezni, de akkor azt inkább nem erőltetem. Szerintem Neked sem kellene. :) Ha valakivel nincs témád, akkor avval nem vagytok egy hullámhosszon. Akkor pedig szerintem tényleg felesleges erőltetni. Szóval ha mindenképp beszédesebb szeretnél lenni, akkor olyanokat próbálj meg keresni, akikkel van közös témátok. Mondjuk érdeklődési kör alapján... olyan embereket keress, akik hasonló érdeklődésűek, mint Te, akinek ugyanaz vagy legalább is hasonló a hobbija, és akkor biztos lesz közös témátok. :)
2012. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!