Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem bírja elviselni...

Miért nem bírja elviselni senki a társaságomat?

Figyelt kérdés

Senkit se érdeklek. Nem tudok beszélgetni semmi korombelivel, nem hajlandóak meghallgatni, amit mondok egyáltalán nem érdekli őket, ha meg kérdezgetek az meg idegesíti őket, főleg facebook chaten. Az iskolában sokan köszönni se hajlandóak nekem.

Miért lehet az ha valakit mindenki utál, senki nem bírja a társaságát elviselni?

És sejtem, hogy visszahúzódóbb emberekkel kéne próbálkoznom beszélgetni, de olyan ismerősöm nincs, akit eleinte olyannak hiszek kiderül róla hogy egy nagy társasági ember akinek egy csomó haverja van valójában, és semmi kedve velem beszélgetni.

15/F

Facebook chatról meg imádnak engem letiltani.


2012. dec. 7. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
ahogy nekem lejön a netes kommunikációt is teljes értékű kapcsolatnak tekinted (fb chat), ami nem feltétlen baj, szóval azt javaslom keress magadnak valami szimpatikus fórumot, olyan témakörben ami érdekel, amiben otthon vagy, és beszélgess ott. Ha ott is lepattintanak vagy nem beszélnek veled akkor a te stílusoddal, kommunikációddal lesz a baj. Találj magadnak olyan partnert, ismerőst akivel azonos az érdeklődési körötök. Itt indulna az egész. Illetve ne görcsölj ezen, csak simán élj és beszélj azzal akivel van miről.
2012. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hali! Kedves Kérdező!

Csak kíváncsi vagyok, hogy megoldódott-e a problémád? Eltelt pár év, remélem igen.

2018. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!