Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenkinek van álomvilága...

Mindenkinek van álomvilága vagy csak én kreálok ennyi álmot magamnak? Mikről szoktatok álmodozni, fantáziálni? Tudom hogy ez titkos, de itt úgysem ismer senki.

Figyelt kérdés

Csak én vagyok ilyen, hogy ha egyedül vagyok itthon, akkor kitalálok egy történetet, amiben én vagyok a főszereplő és "eljátszom"? persze ez a fikció úgy sem fog soha teljesülni, ez csak az én kis álomvilágom. Meg van, hogy beszélek magamban, de nem a hangosan. Éneklek a tükör előtt, persze ezt sem hangosan, elképzelem, hogy egy színpadon állok, énekelek és mindenki felállva tapsol, vagy egy discoban táncolok, (olyankor maxon hallgatom a zenét) én vagyok a legszebb és minden pasi engem akar megszerezni...


Lehet, hogy bizonyos korosztálynál ez normális, de már nem vagyok kislány, hogy ilyeneket tegyek :D


2012. nov. 13. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fúhát kicsit félelmetes azért amit írtál. xD Ilyen horros jelenet hogy a "kislány énekel egyedül,csend van blabla" xD :D Amugy én pl. tükör ellöt elkezdtem táncolni, de ugy hogy közbe fogtam a hasam(lehuztam a polót) És növérem megis látta.Ciki volt kicsit de am ezt hülyeségböl csináltam.:D Szoktam pl. bent a fürdöszobába fejeket vágni a tükör elött meg beszélni magamhoz. Am fiú vagyok 16 éves. xD de végülis nem lása asenki szal... Kivéve amikor növérem megláttot de jót röhögöt azt mondta. XD
2012. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Leszögezem, hogy nem vagyok kislány, utálom a csendet, szóval a zene mindig szól. Arra szoktam énekelni, de mivel szar hangom van, ezért csak úgy csinálok mintha énekelnék :D
2012. nov. 13. 19:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem rád mondtam hogy kislány. olvastam hogy nem vagy az. De volt ilyen jelenet egy kislányal azért írtam ugy. :D Am én forditva vagyok, szeretem a csendet. Meg ha egyedül vagyok:)
2012. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Én is szeretem a csendet, főleg ha egyedül is sikerül lennem. Nekem is vannak hasonló furcsaságaim, bár énekelni nem szoktam, de gyakran képzelek dolgokat magam köré (hasonlóan mint te, ha így jobban érthető :D)

Szeretek ilyeneken gondolkodni...

2012. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hát álmodozni azt szoktam nem is keveset. mondjuk ilyen történetet nem találok ki magamnak, de mondjuk helyzetemtől függően előfordulnak sokszor álmodozások. pl 10 éve hegedülök 1 éve brácsázok, és mikor új darabot kapok tanulásra és meghallgatom youtube-n akkor elképzelem ezt ahogyan eljátszom minden ismerősömnek, talán az egész iskola előtt, és érzem hogy igazán büszke vagyok magamra és mindenki tapsol stb.


pl most is ugyan ez volt ezzel a számmal: http://www.youtube.com/watch?v=hm8-RCgk6Ms


természetesen ez az álmom be is teljesül, csak annyi a különbség hogy a valóságban nincs akkor közönség, meg a suli előtt nem valószínű hogy ezekkel fel fogok lépni:(



de nagyon sokszor van ilyen, inkább a büszkélkedéssel szoktam álmodozni, hogy én tudok valamit vagy van valamim ami másnak nincsen és majd azok akik utálnak megeszi őket az irigység :)) szóval ilyenek.



17/F


ja és én is szoktam zenére táncolni, mivel sokat jártam tavaly discoba nagyon szeretem a disco zenéket és most is ha hazajövök és nem lát senki olyanokat pumpálok hogy az nemigaz :DDD

2012. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5. kommentelő vagyok, javítás: akkora közönség*
2012. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen álomvilágom, de nem én vagyok a főszereplő, inkább a főszereplő helyébe képzelem magam :D Kicsit furán írtam, de szerintem érthető. Tehát a főszereplő kicsit se hasonlít rám, de valahogy mégis én vagyok.

Na, ha ez normális, akkor az is, amit te írtál :D

14/L

2012. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a dolog mindegyik korosztálynál teljesen normális dolog.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1705488-..

2012. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Engem ez az álomvilág sodort egészen az írásig. :)

A tükör előtt táncolás, énekelgetés/playbackelés meg szerintem alap. Ki nem próbálta még?! :D Néha még most is sikerül előadnom, pedig én sem vagyok már kislány. :) 28/N

2012. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Hahaha.

Nagyon fura dolgokat képzelnek az emberek magukban/maguk köré. :D

Érdekes. Amíg én is rendszeresen zenéltem, hasonlókon én is álmodoztam, de most már nem annyira (már csak hobbiszinten űzöm, de szívesen visszatérnék azért...(mármint a zenélésre értettem, nem az álmodozásra)

15/L

(4. válaszoló voltam)

2012. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!