Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért? (Éhezés, válság,...

Miért? (Éhezés, válság, szenvedés, szeretethiány, boldogtalanság)

Figyelt kérdés
Miért ilyen nehéz az élet???Miért kell ennyit szenvedni tőle????Miért van az hogy minden reggel már úgy ébredek hogy öngyilkos akarok lenni?? Miért nincsen olyankor senki mellettem amikor szükségem lenne valakire aki átölel és addig ölelhetem ameddig akarom és megért????????????

2012. dec. 7. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Költözz ide, ahol én lakom. Meséljek, milyen itt az élet? Rögtön rájössz, hogy milyen jó dolgod van, bármit is érzel ilyen nehéznek. Fel a fejjel.
2012. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Talán ha abbahagynád a siránkozást és tennél is valamit az ügy érdekében, nem lenne ilyen életed.
2012. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet természete. Van, akinek ad és van, akitől elvesz. Nem kell értelemet keresni benne. Nehéz lenne megtalálni. Igazából nem tudja senki.
2012. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mert te így alakítottad a sorsodat.
2012. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Ha öngyilkos akarsz lenni akkor akkor végtelenül hülye vagy.
2012. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Inkább gyere masszírozz meg.
2012. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én is akarok egy masszírozást! ^_^
2012. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

[link]


A nagyméret mellett be tudsz állítani magyar feliratot. Nézd meg, érdemes. Sok mindenen változtatni fog.

2012. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
16 évesen szerintem még nem én alakítom irányítom az életem ha én alakítanám akkor nem ilyen lennék és nem szenvednék ennyit -.-" Gyertek megmasszírozlak titeket
2012. dec. 7. 21:11
 10/21 anonim ***** válasza:

"16 évesen szerintem még nem én alakítom irányítom az életem"

Most irányítod az egész életedet, a következő 100 éved ebben a pár évben dől el te buta:D

2012. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!