Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jót csináltam? (Kérdésed túl...

Jót csináltam? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Azt kértem karácsonyra hogy a kutyusunk hadd legyen bent és ne kint fagyoskodjon. Bolognese a kutyusunk. Ezzel jót tettem? Mert a szüleim nem akarták behozni de addig addig mondogattam nekik amég rá tudtam őket venni. Persze csak azzal hogy csak ezt kérem karácsonyra. Anyumnak lett véve a kutyus de anyu nem foglalkozott vele. Ezzel jót tettem? Mert bnőm szerint ez hülyeség volt. Ugyanis kérhettem volna egy új telefon, TV-t. De szerintem azért nem olyan nagy hülyeség amit csináltam. 13L
2012. dec. 8. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ,ezen kívül is kapsz még ajándékot.Biztos lehetsz benne.A szülők már csak ilyenek. :) Aranyos tőled hogy a kutyust bevitted :)
2012. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Abszolút jót tettél :)

Én is ezt tettem volna. Egyáltalán nem hülyeség. Látszik, hogy Neked van szived.

2012. dec. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a kutya állandóan bent lesz, az nem fog neki jót tenni. Ha csak éjszakára engeded be, amíg ilyen hideg van, az teljesen rendben van.

Amúgy igen, jól csináltad. Mindenféle ajándéknál többet ér a jótett, az, hogy más lények szenvedését szeretnéd megszüntetni. Dicséret.

2012. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!