Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem? (Kérdésed túl...

Mi van velem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

nos, az egész úgy kezdődik, hogy van egy lány. és ez a hibája mindennek.. kb. 2 hónapja azt kell néznem, ahogy az egyik "barátom" aki tudta, hogy szeretem azt a lányt, elhódította.. reggelente semmi kedvem sincs felkelni, bemenni a suliba, és azt nézni egész nap, ahogyan az a lány akit szeretek, ott együtt van egy másik sráccal boldogan, meg minden egyéb.. a lány foglalkozik vele, de így sincs semmi életkedvem.. romlott az átlagom, bunkó vagyok mindenkivel, vagdostam magam, néha már az élethez sincs semmi kedvem.. hogyan tudnék ebből kilábalni? minden nap látom őket, olyan monoton lett minden, az életkedvem egyenlő a nullával.. anyám itthon már azt is hitte, hogy drogozok.. mondjuk a cigire elég keményen rákaptam mostanában.. van valami megoldás erre, hogy valahogyan, néha egy kicsit legalább jó kedvem legyen?


bocs, ha rossz kategória.



2012. nov. 18. 16:59
 1/4 A kérdező kommentje:
minden nap fáj a fejem, nem eszek semmit, max naponta egy szendvicset.. sírok.. rosszul is lettem már..
2012. nov. 18. 17:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van megoldás az, hogy ébredj fel, és ne fuss olyan szekér után,ami nem vesz fel. Hiszen sok szép lány van és nem csak egy. Ebresztõ Hééé, és az anyudnak is beszélj róla, hogy segiteni tudjon.
2012. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban, lépj túl rajta. Keress valaki mást. Jelenleg nem tudsz mást tenni. Igazán ne emészd magad emiatt, ettől senkinek nem lesz jobb.
2012. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg magadtól, hogy valóban szereted-e még a lányt, vagy csak az bánt, hogy "kudarcot" vallottál. Lehet, hogy csak benne ragadtál ebben az állapotban, és valójában nem is az elvesztett szerelem fáj. Általában egy szerelmi csalódáson sokkal könnyebb túllépni, mint ahogy azt az emberek gondolnák.


Érdemes keresni valami új életcélt is, pl. hogy nagyszerűen fogsz teljesíteni a suliban, vagy kiváló sporteredményeket fogsz elérni stb. Ilyenkor az ambíció segít. Kell valami, amire teljes erővel ráállhatsz, és dolgozhatsz érte. Az majd elvonja a figyelmedet. Ha mégse, akkor vigasztaljon az a tudat, hogy ez sem fog örökké tartani.

2012. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!