Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok, lesz nekem...

Mit gondoltok, lesz nekem valaha is fölfelé?

Figyelt kérdés

Minden héten többször mondom azt, hogy most megvan a mélypont és végre most már fölfelé ívelő sorsom lesz, de ez a fölfelé ívelés néhány nap, max 1-2 hét.

És amik igazán lehúzzák: kövér vagyok, nincsen semmi különleges képességem, a suliban is mindenből csak az átlagot hozom, vagy annál rosszabbat (a készségtárgyakból nyilván gyengébb, a többiből átlagos vagy gyengébb).

Kicsit szükségtelennek érzem magam, úgy érzem, sehova-senkinek nem kellek. És ez az érzés valahogy egyre erősebb (igaz közben én is növök fel), és most már félek is a következménytől.

Szinte sosem mosolygok, max egy-két poénon egy kis röhögés, de az semmi. Nem találom a boldogságom. Pedig nagyon hiányzik, sokkal jobb volna boldog és sikeres emberként élni.



2012. dec. 8. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes kudarc egy lépéssel közelebb visz a sikerhez.Persze sokkal könnyebb úgy élni ha van valami különleges képességed vagy jó vagy valamiben.Élj úgy, hogy ne vegyenek észre ott ahol vagy de egyből érezzék a hiányod. Találj valami motivációt vagy életcélt még ha az nevetséges is.Én autó versenyző szeretnék lenni.Úgy érzem soha se leszek az de ha feladnám az álmaim azzal nem mennék semmire.Mióta felálltam a földről elkezdtem edzeni küzdeni tanulni érzem, hogy egy pár dologban sokkal jobb vagyok mint régen.Az aki meg csak kifogásokat keres nem is akar változni.Szóval könnyű nyafogni.Nekem csak azok az emberek jutnak eszembe akiknek még vizük sincs vagy ételük ruhájuk és ők motiválnak, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy van mit ennem vagy hallgathatok zenét.Ezért is hozom ki a legtöbbet abból amim van.A legkönnyebb dolog azt mondani, hogy nem tudom.Szóval szerintem nézd más szemmel a világot rakj rendet fejben és kezd hozzá az élet nevű játékhoz.
2012. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Várj egy picit: oké, hogy autóversenyző akarsz lenni, de ha meg nem jön össze, akkor az egész életednek annyi. Az önmagában kevés, hogy van egy célod és küzdesz érte, mert viszont ami megvan, azt meg kell tartani, és hogy minden esetben a legjobbat hozd ki, ahhoz egy bizonyos szint alá nem érdemes jutni (értékben)...
2012. dec. 8. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Az úton levés sokkal fontosabb, mint maga a cél. Vagyis ha nem is éred el soha, az igazából nem is olyan fontos.
2012. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Poooontosan, előző! ;-) A taoista beszélt belőled. ;) Mélységesen egyet értek meglátásoddal. :)
2012. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fénysebesség válasza:
Figyelj oda az első válaszadóra! Én csak annyival egészíteném ki, hogy a gondolataid,amin keresztül a valóságot érzékeled, nem te vagy. Az agy csupán egy eszköz, egy számítógép, amit néha érdemes igénybe venni, de nem te vagy. A gondolatok, emlékek képesek eltakarni a valóságot, amire egy lelkes kisgyermek tiszta szemmel tud nézni. A múltad nem te vagy... sem a közben kialakult hitrendszered, meggyőződéseid. Semmi sem úgy van, ahogy... mindig van felfedezni és tanulnivaló. Menj vissza a zéróhoz. A szűrőd, amin keresztül nézel az eseményekre, eltorzítja a jelentést. A szűrő minden embernél ott van... a kérdés csak az, a pozitívra vagy a negatívra fókuszál. A tapasztalat sosem külső, hanem belső. Szűrő-kérdés. Azok, akiket ez érdekel, vagy akik ilyen dolgokkal foglalkoznak, írjanak nekem egy privát üzenetet. Szeretnék megismerkedni olyanokkal, akikkel megoszthatjuk ezeket az értékeket.
2012. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem számít hogy milyenek a képességeid,mihez értesz vagy hogy milyen a test súllyod (én se vagyok deszkasúlyban)

a lényeg az hogy Isten céljait kövesd mert neki nagyszerü terve van veled amit el se tudnál képzelni én azt ajánlanám hogy olvasd a Bibliát és járj olyan gyülekezetbe ahol tényleg Krisztus szeretete van nem pedíg Mária imádata vagy a szentek elött való leborulás!

2013. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!