Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki segítene "legjobb...

Valaki segítene "legjobb barátnő"-s ügyben nekem? :S

Figyelt kérdés
14éves vagyok és van egy barátnőm akivel tavaly pont ilyenkor legjobb barátnők voltunk és mindig mindent együtt csináltunk és azt éreztem hogy sose szerettem ennyire valakit mint őt barátként, aztán teltek az idők és nyáron 1x-2x találkoztunk és most igazából nem tudom hogy miért de megromlott a barátságunk, neki már más legjobb barátnői vannak és engem annyira elhanyagol hogy rosszul érzem magam és hiába vannak nagyon jó barátaim akkor is az ő szeretetére lenne szükségem és nem kapom meg és ezért utálom vagy hogy fogalmazzak:( meg féltékeny vagyok rá meg ilyenek..ez miért van? miért akarom ennyire a szeretetét? meg amikor neki fiúja volt mindig meghallgattam de amikor most nekem lenne ő leszar és nem mesélhetek neki mert őt nem érdekli.. talán nem kéne vele foglalkoznom és az igazi barátaimmal kéne törődnöm? (egy évfolyamra járok a lánnyal egy suliban és mindenki mindig vele foglalkozik és ő is sok mindenkivel törődik de velem csak néha...) ma sírtam és 2méterre állt de nem jött oda megkérdezni mi a baj amikor 4ember is vigasztalt... ugye ezzel a 4emberrel kéne igazából törődnöm? mit tegyek??

2012. dec. 10. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én majd leszek a legjobb barátod! :)
2012. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Olyan vagy, mint én és a legjobb barátnőm 8.-ban... Ahogy olvastam legalábbis hasonlónak tűnt. Nálunk én voltam az, aki nem foglalkozott vele, és a legjobb barátom meg rád hasonlított.

Nos, én ha valaki sír, és vígasztalják azért nem megyek oda hozzá, mert minek kellek énis oda? tehát érted?..(mármint nincsenek ott már elegen?) Amúgy akik vigasztalnak sokszor nem igazi barátok, az igazi barátok nem vigasztalnak, vagy ha igen, nem hagyományosan, vagy ordítanak veled h ne sírj már, vagy megnevettetnek, vagy csak ülnek melletted csendben és hallgatnak. A "legjobb barátnőd" szerencsés, hogy ennyire szereted. Amúgy nálunk az ilyen se veled se nélküled helyzetek úgy oldódtak meg, hogy jól beolvastam neki, vagy ő nekem, de többnyire én. Szóval veszekedtünk. Aztán 3 nap esetleg egy hét "sírásrívás" meg "ökölpárharc" után megoldódtak a dolgok.

Írj neki levelet, és tedd bele a táskájába, lehetőleg mikor hazamegy, hogy más ne lássa. Egyszer ugyanis mikor a barátnőm olvasta a levelem a fiúk kikapták a kezéből és hangosan felolvasták. Persze sok emberről leírtam benne a véleményem, elég szar helyzet volt -.- Node! szóval ezt javaslom. szivecskét ne rajzolj rá szerintem :D legyen komoly a levél, és kérj írásban vagy szóban választ a levél végén. HAJRÁ! Ha tényleg szereted a barátodat, simán megéri, hogy 2 hónapig mászkálj utána, míg észre nem veszi, hogy mennyire fontos neked :) :D

2012. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is most pont ilyen a helyzetem es en is eggyet ertek azzal hogy irj neki levelet!:)
2012. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is szívesen leszek a barátod:)

Amúgy szerintem igen, a 4 emberrel kéne törődnöd, mert úgy látszik, a barátnőd továbblépett.

Nagyon durva voltam? Nekem is volt ilyesmi, csak én a másik fél voltam, valamiért nagyon ellenszenves lett nekem az akkori egyik legjobb barátnőm, aki miatt hanyagoltam a régebbieket.

Újra jóban vagyunk, de közel sem annyira, mint kb. 1 éve, inkább a fent említett régebbiekkel foglalkozom. :)

2012. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!