Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan béküljek ki egy volt...

Hogyan béküljek ki egy volt barátnőmmel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Már 1 éve, hogy nem beszélünk, sőt még a köszönés is nehézkesen megy nekünk. Egyszercsak megszakadt köztünk a kapcsolat, pedig nagyon jóban voltunk, sülve-főve együtt voltunk, aztán egy srác miatt elkezdett hanyagolni végül én sem kerestem. Pár hónapja ráírtam, de még válaszra sem méltatott, pedig én azok után még képes lettem volna jó kapcsolatot kialakítani vele, még annak ellenére is, hogy mondott pár ronda dolgot rólam. Nem tehetek róla, egyszerűen zavar ez a szitu....Szerintetek mit kellene tennem? Hiába kerestem és próbáltam megbeszélni a dolgokat, ő nem válaszol!

2012. nov. 1. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Keress új barátokat.
2012. nov. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem szemből szembe kéne vele beszélned és tisztázni a dolgokat... egyébként én is hasonló szituban vagyok...
2012. nov. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hiába, ha nem akar találkozni, vannak barátaim, nagyon jók, csak zavar, hogy vele így alakult.
2012. nov. 1. 16:06
 4/6 Emberek ***** válasza:
el kellene felejtened! én is így jártam az előző barátnőmmel. túl jó volt a kapcsolatunk ahhoz, hogy ne beszéljek vele, de el kellett fogadnom, mert teljesen megszakadt a minden köztünk. amit nehezen nyeltem le, aztán sikerült..
2012. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
figyelj velem se akart találkozni a barátnőm és köszönni se köszönt... egy darabig nagyon rossz volt és mire hozzászoktam a gondolathoz, hogy nincs többé az az ember akit a testvéremként szeretek... meg keresett... mindenképp tisztáznotok kell a dolgokat... én is rengeteg levelet írtam a barátnőmnek amire egyáltalán nem válaszolt, de elolvasta... biztos vagyok benne, hogy a te barátnőd is elolvassa a leveleidet és előbb utóbb jelentkezni fog...
2012. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad.


Very nice!

2012. nov. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!