Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történt a legjobb barátnőmmel?

Mi történt a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

2 éve legjobb barátnők 'vagyunk',de az utóbbi időszakban nagyon megváltozott.Majdnem minden hétvégén részeg,rászokott a cigire és lesz@pta a pasiját egy buliban a wc-ben.Ezen a héten tartja a születésnapját és még meg sem hívott.Mit csináljak?Nagyon nagyot csalódtam benne.

Mindketten 15 évesek vagyunk..


2012. jan. 10. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy látszik már nagylánynak érzi magát, szerintem a pasija rossz hatással van rá.
2012. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

keress új barátnőt... mert rád is rossz hatással lesz..

de szivesen leszek a barátod..pasi vagyok de nem úgy a barátod,hanem amúgy..:)) szoval akivel tudsz beszélgetni vagy bármi...

küldhetsz fb elérhetőséget,ha gondolod..

2012. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy rossz családi környezetben nőtt fel, és nem törődnek vele a szülei rendesen.
2012. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó : egyáltalán nem nőtt fel rossz családi környezetben és nagyon sokat törődnek vele a szülei.
2012. jan. 11. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Egyszer, aztán hagyd, és ha nem változik akkor ne foglalkozz vele, majd rájön, hogy (ha) kellesz neki.
2012. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!