Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol lehet barátokat találni?

Hol lehet barátokat találni?

Figyelt kérdés

Barátokat keresek.Olyan nőket akikkel beszélgetni lehet.

Olyan férfiakat akik szintén csak barátkoznának.Nem sexpartnert keresek.Hol lehet ilyen oldalt találni?


2009. aug. 21. 10:45
 1/6 anonim válasza:
100%

Normális embereket keresel hm? Ne add fel, kitartás! :)

Elsöre amugy a "bármelyik kocsma" válasz jutott eszembe.

2009. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Atyavilag..Hova jutottunk. Baratokat elsosorban a valos eletben lehet talalni. Mint pl, altalanos iskolaban,kozepiskolaban,munkahelyen,jatszoteren, stb...Ha kulfoldon vagy, es magyar tarsasagra vagysz,akkor pedig magyar kozossegekben, hazibulikban,stb..Ha beszelgetni szeretnel interneten keresztul,akkor gyakorlatilag barmely un. chat oldalon megteheted. (www.chat.hu) vagy barmi mas megfelel.
2009. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
barátáruház...
2009. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az igazi barátokra vigyázni kell... hiába keres az ember őket nem pótolja senki....
2009. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Attol fugg mennyi penzed van, es meddig eleg...
2009. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nos, konkrétan fogalmam sincs hogy találsz barátokat!

Én bár csak 23 vagyok büszkélkedhetek 20 éves barátságokkal! De a középiskolából ill. a kollégiumból ismerem a legjobb barátnőm, ez egy viszonylag friss 8 éves barátság! bár azon ne múljék, leszek én a barátod! Azt mondják ebben jó vagyok! 23/L

2009. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!