Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől van az, hogy úgy érzem,...

Mitől van az, hogy úgy érzem, több ember él bennem?

Figyelt kérdés

Sokszor van amikor úgy beszélek magamban, mintha 3-5 ember venne még körül, és minden gondolatukat megosztanák velem. Illetve most is van egy kérdésben háromféle "énem". (ez nem hinném hogy fontos lehet, de a 'hozzáállás')

Az egyik azt mondja hogy a hozzáállás egy baromság, a másik hogy lehet hogy nem, a harmadik pedig egy filozofálós: ""A hozzáállás nem fontos, mivel az nem hozzáállás ha döntesz egy dologban. Az a hozzáállás, ha megpróbálod megérteni a matekot, és úgy mész be órára hogy: "na most megértem" kövi órán pedig úgy lesz egyes, mint előtte."" Meg még van vagy 5 perc gondolkodási maszlag, de nincs kedvem leírni, és jelenleg is úgy érzek hogy... 1 tuti nem kapok választ 2 kaphatok, elvégre sok itt az okos, meg 'lelkis' ember. Meg még egy halvány 3. ami azt súgja hogy ne is törődjek ezzel a hülye kérdéssel. De azt hiszem fogok...



2012. dec. 14. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Kategória: Számítástechnika » Hardverek
2012. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Huh,apukám rendesen be vagy állva..
2012. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ok :D ez értelmes volt tőlem
2012. dec. 14. 15:49
 4/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
46%
Nekem is adj abból a sütiböl amit eszel
2012. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
a kérdésedre a választ nem tudom,viszont..............bennem is két ember él az egyik akinek megigértek valamit és nem kapta meg....kiborultam?az én igazi énem erre azt mondja NO PARA,a másik meg azt,hogy soha többé nem bízok senkinek semmilyen hazugságában!
2012. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Hát ez attól is függ, hogy mit szívsz.:D
2012. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És ezeket az ún. "emberkéket" valóban elkülönültnek érzed magadban, vagy csak a több különböző álláspontodat rendszerezed a segítségükkel? Úgy értem, nemcsak egy metafora-féleség ez, amivel könnyebben fejezed ki az egymásnak ellentmondó elméleteidet? Nagyon nem mindegy, hogy disszociatív személyiségzavar gyötör-e, vagy egyszerűen csak képes vagy több nézőpontból szemlélni a dolgokat.
2012. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hűha.. Igazából így szokott zajlani:

pl tanulásnál: 1.Szarom le, nem tanulok.

2.De azért mégis kellene..

3.Bakker tényleg kéne tanulni..

4.Minek (majd végiggondolom kb 5 percig hogy miért is nincs értelme még tanulnom :D)

Szóval azt hiszem inkább szemlélet... bár van amikor ennél több.

2012. dec. 16. 14:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért pontoztatok le, először tényleg abban a kategóriában volt.
2012. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez szerintem teljesen normális. Magaddal vitatkozol tulképpen, ezt mindenki szokta. Ha nem hat ki a társadalmi kapcsolataidra ne is törődj vele, ha igen, keress egy jó pszichiátert!
2015. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!