Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért zavar az ha magas...

Miért zavar az ha magas vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, 183 cm kb. És egyszerűen zavar, mindet megtennék hogy legalább egy decivel kisebb legyek. Remélem a testem már nincs növésben. Mások hogy örülnek hogyha magasak, és meg nagyon zavar. Mi ennek az oka?
2012. dec. 15. 12:07
 1/4 anonim válasza:
Imádóm a párom úgy ahogy van de örülnék ha magasságot cserélnétek :) Jó az. Nem vagy túl magas csak magass
2012. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért zavar, mert lehet, hogy nincs körülötted másik magas személy. Aki meg valamilyen módon a környezetében más mint a többi, ezt a mai társadalom nem veszi jó néven. Én is magas vagyok és sokat is cikiztek érte. De most már nem érdekel. Elejinte igen, és frusztrált is voltam miatta. Ezt észrevették rajtam, hogy befolyásolható vagyok, aztán jött, a ruhám, a hajam, hogy hogyan nézek ki. Ne befojásoljon, hogy ki mit mond. Mai világban a hülyeség már megengedett, majdnem hogy kötelező. Érezd jól magad, a bunkó kerti törpékkel szemben. Te így vagy szép! :) Csak egy kicsikével több önbizalmat!
2012. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10 centit átadhatnál :D

I am 185 centi (17 F)

2012. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 14 éves lány vagyok és ugy 176 cm..uhh én is utálom :S

de nekem mindenképp a magas fiuk tetszenek!! Van bennük valami.. visszatérve a kérdésre szerintem azért zavar,mert manpság az átlag nem olyan magas.Én is ezért utálo magas lenni,mert mindenhol ilyen kisebb embereket látok és zavar hogy én soha nem lehetek "kicsit,aranyos".jo nyilván egy fiu nem kicsi és aranyos akar lenni,de szerintem azért zavar mert körülötted alacsonyabbak az emberek és másnak érzed magad a magasságod miatt. (én legalábbis igy vagyok)


És az is zavaró hogy igen,hogy mindenki mondja hogy mennyire szeretne nagy lenni.Én azt nem értem miért nem azok az embere lettek magasak.De akkor ők akarnának kicsik lenni,ez mindig igy van.Senki nem akar olyan lenni mint amilyen:)Egy fiunak kell akkorának lennie mint te.Annál kisebb ne legyen:))

2013. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!