Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért zavar az hogy ha magas...

Miért zavar az hogy ha magas vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok annyir magas 178 cm, és 15 éves vagyok. Az osztályunkban a 3 legmagasabb vagyok. Mégis nagyon zavar. Mésok őgy örülnke mikor magasak. Nálam meg úgy van hogy nem akarok törpe lenni de én többet egy cm-t se akarok nőni. Mindenki szereti hogy magas egyedül én vagyok az aki se magas se törpe nem akar lenni. Miért van ez?
2012. szept. 29. 10:54
 1/9 A kérdező kommentje:
most gyorsan gépeltem. mikor mésokot írtam másokat akartam írni meg mikor őgyt írtam azt akartam írni hogy úgy
2012. szept. 29. 10:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem csak téged zavar, én 16 vagyok és 170 cm(lány) és utálom, hogy mindig előre kell állnom tesin, pedig szeretek visszahúzódni. A környezetemnek persze azt sugallom, hogy király dolog ilyen magasnak lenni, mert egy csomó mindent elérek meg minden, de igazábol nagyon zavar. Főleg, hogy a legtöbb fiú akit ismerek, max 1-2 centivel magasabb, így melletük valahogy nem is érzem magam lánynak. Mint láthatod, magas fiúnak lenni még mindig jobb, mint magas lánynak. :/
2012. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem is vagy magas, átlagosnál épp csak egy picit nagyobb magasságú vagy, csak biztosan hamarabb nőttél meg, mint az osztálytársaid. Sok nők szemében meg éppenséggel 178-cal még alacsonynak számítasz.


2-es, a húgom 186 centi, azt képzeld el, hogy neki milyen lehet.:) Te se vagy igazán magas lány, az úgy 175-től kezdődik, de tény, a kérdezőnél jobban felülmúlod az átlagos magasságot. De egy átlagos férfi még magasabb nálad, szóval szerintem ez nem lehet olyan nagy gond...

2012. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
aza gond hogy én fiú vagyok, és tudom hogy fiúknál normális hogy bármyilyen magasak, de engem mégis zavar
2012. szept. 29. 18:23
 5/9 A kérdező kommentje:
meg vannak olyanok akik colosnak neveznek
2012. szept. 29. 18:23
 6/9 anonim válasza:

Tedd azt, amit mindenki (vagy csak én?) tenne a helyedben. Sz@rd le, hogy mit gondolnak. Tényleg. Hívjanak úgy, ahogy akarnak. Engem is hívtak már mindenhogy, amikor új sulit kezdtem, de nem érdekeltek. Most meg azon nyafognak, hogy úúúgy, de úúúgy sajnálják amikor kicsúfoltak meg stb., mert most ki a menőbb? :DDD Ne azzal foglalkozz, hogy mit gondolnak mások! Sőt. Inkább azzal foglalkozz, amiben tehetséges vagy és majd meglátjuk, hogy ki lesz az, akit piszkálni fognak :) Fogadd meg a tanácsom, és ne törődj velük :)

13/L

2012. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
De jó neked! Nekem meg az a bajom hogy nagyon alacsony vagyok és ez annyira zavar, hogy állandóan csak nőni akarok. Ha reggel felkelek, órákig nyújtózkodom hogy hátha növök így egy kicsit..:P persze ez hülyeség de nem tudok mit tenni. Senki sincs megelégedve magával.:/
2012. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

milyen nemű vagy? :D

am kb. úgy nősz mint én - én 17 éves vagyok, 187 centi (cipőben) :D ja és fiú

és engem van mikor átlagnak, van mikor magasnak tekintenek xD

haver 2méter magas, na őt már minden nap szinte basztatják mondjuk ő le is csapja ezért őket :D de inkább előny van belőle

2012. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 impossibleicanfly válasza:
én 15 éves vagyok,lány. kb 172 centi vagyok, és hidd el, hogy az nagyon jó ha ilyen magas vagy:) általában a lányok a magas fiúkra buknak, én is. Még az is belefér ha nőssz egy kicsit, nem hátrány:) Amúgy eddig engem is nagyon zavart a magasságom, de egyre több helyről hallottam hogy teljesen normális ez a magasság, sőt sokan irigyelnek is, szóval el fogadtam, és már örülök is neki:)
2013. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!