Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok az olyanokról...

Mit gondoltok az olyanokról mint én?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok.

Reménytelen esetnek tartanak,rossz indulatú vagyok másokkal vagy azokkal akik valamilyen szinten ártottak nekem vagy akiket szeretek.

Egy falúban élek,és itt a falú bűnbakja vagyok.Ami történik a sok retardált ember egyből csesztet.De megtanultam ezt figyelmen kívül hagyni.

A suliban jól elfogadtak,bár így is vannak ellenségeim.Jól tanulok mert tehetségesnek tartom magam,jól tudok hazudni,jól tudok átvágni másokat.

Az internetet csak annyira használom,hogy feljöjjek erre a semmitmondó gyakorikérdések-re és,hogy könyvet nézzek vagy rendeljek.Imádom a könyveket,rengeteg van itthon.

Volt egy barátnőm akivel eleinte görény voltam,és láttam rajta,hogy megbántottam,nem tudtam lenyelni és megbocsájtani magamnak,pedig általában nem érdekel.

De ő más volt és érdekelt,hogy mi van vele,elhívtam kávézni és kiderült,hogy látszólag ellentétek vagyunk de mégis "összetartozunk"..Ő nagyon jó ember,nem hozzám való,jobbat érdemel.

Apámat nem ismerem,elhagyott.Anyám az akit igazán szeretek és a kishúgom.A kezem érte ökölbe.

A barátnőmmel jól elvoltam,szerettem őt és még most is szeretem.A szülei nem fogadtak el,és így nem is erőltettük.


2012. dec. 15. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre milyen választ vársz?

Leírtál mindent. Tudsz mindent. És tisztában vagy mindennel.

Tőlünk mit akarsz? Bizonygassuk, hogy igen bunkó vagy?

2012. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
sírjál máshol, minket ez nem érdekel. Akkor használd ezt az oldalt, ha valamilyen kérdésed van.
2012. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Elkényeztetett kis nyomorék vagy. Te kérdeztél egy fa5zságot és ő megtisztelt azzal, hogy válaszolt. Menj és húzd le magad, te selejt!
2012. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
48%
Mit gondolok? Azt, hogy egy kis elkényeztetett bunkó vagy! Ezt vártad? Te kérdezted, viseld el!
2012. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elkényeztetett ?

Az csak az tud lenni aki az akar..

Te nem ismersz engem te bunkó, itt általánosítasz és itt leírod az életem?

Az vagy te,csak nehéz bevallani mi?

menjél pszichológushoz,én legalább nem szorulók rá.Szavak jelentésével se vagy tisztába,és húzd le te magad..

2012. dec. 15. 12:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy Te egy élettelen kis mimóza f*sz kalap vagy, aki rettentően beképzelt. Nem csoda, hogy utál a falud, mert egy sz*rházi vagy. Ha esetleg 1x arra gondolnál, hogy nagyobb városba költözöl, ne tedd mert pl.: Budapest vagy Szeged is kiutálna egy nap alatt. Én a helyedben felakasztanám magam! Csicska...
2012. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez nem volt semmi,kicsit erős..

menjél olvas el egy könyvet,ki vagy már égve...Tiszta feszültség uralkodik...Ajánlom A sötéthez szokott szem-et...

Jó kis pszichológiaikrimi...bár nem hiszem,hogy képes lennél kiolvasni 500 oldalt...

2012. dec. 15. 16:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz olvasni nyilván elég értelmes is vagy. Ha tehetségesnek tartod magad hogyan lehetsz reménytelen eset? Bár ez attól is függ miben tartod magad tehetségesnek, ha bunkózásban akkor értem.

Konkrétan mi a problémád? A sulitokban nincs valami szakember aki ilyen lelki problémákkal foglalkozik?

2012. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagyok.
2013. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!