Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gádzsik mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gádzsik mit gondoltok az olyanokról mint én?

Figyelt kérdés

Na szóval, kicsit unatkoztam és írok már egy pár szót magamról.

Egy elég balhés kölyök voltam,viszont jól tanultam és tanulok is.Ha valaki beszólt,annak bevertem az arcát...Sose számított ki áll épp ott! Viszont akit szeretek,azért is megküzdők,nem csak magamért..Itt van pl: a kisöcsém akit piszkáltak,először még csak szavakban,majd mondtam nekik,ha folytatják szétverem a fejüket.

Na ezek a pozitívumok!

Jönnek a negatívumok..

A suliba első számú közellenség vagyok,mindenki meg akar verni.Egyszer meg is fognak,tudom!

Amellett,hogy a legrosszabb magatartású gyerek vagyok,amellett a legjobb tanuló!

Jól rajzolok,állítólag tehetséges vagyok.

Van sok hobbim, horgászok,imádok dolgozni olyanokat amit szeretek( szeretek autók közelében lenni, javítani még jobban, szeretek esztergálni,kovácsolni,minden fémmunkát szerettek), imádom az állatokat!

Egyszer láttam egy magam korú srácot,hogy bele rugót a kutyájába,bementem a saját kertjükbe és akkorát belerúgtam a lábába majd a fejébe is bevertem egyet.

Szóval,az állatokért is szívem lelkem feláldoznám!

A balhék ahogy idősödtem egyre csak fogytak,egyre jobb ember lettem!

Nagyképűnek tartanak sokan,beképzelt egoistának.kicsit úgy nézzek ki mint az Alkonyatban lévő hlyegyerek..Az az Edward.

19/F

Nem vagyok roma!Tudom,hogy a gádzsi szóba belekötnétek,de olyan jó hangzása van,hogy nem igaz!És ezt használom:)

Jók legyetek!


2012. okt. 29. 20:24
1 2
 1/17 taylortimothymatthew ***** válasza:
Hülye p*cs :)
2012. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 taylortimothymatthew ***** válasza:
Na de hogy finoman fogalmazzak, ha egyre jobb ember vagy akkor király vagy :) bárcsak én is egyre jobb ember lehetnék :/
2012. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hmm... nem tudom, mennyire érezném magam biztonságba egy ilyen srác mellett... ráadásul nagyon féltenélek, hogy egyszer agyonvernek. Szerintem próbálj meg nyugisabb életet élni! És amúgy az ilyen agressziót szerintem valamivel le kéne vezetned... de megértelek, én is nagyon dühbe tudok jönni, ha a szeretteimet bántják.

A rajzolás és a munkaszeretet a szememben dícséretes.


Küldenél képet magadról? Kíváncsi vagyok, hogy nézel ki.

2012. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igeen? Király nem vagyok, az Sanyi :)


mert tesó ?öntsd ki a szíved..Jót tesz :)

2012. okt. 29. 20:30
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez mind lényegtelen a lányok számára, ők belsőre is a kinézeted alapján ítélnek meg.
2012. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 taylortimothymatthew ***** válasza:
Röviden mert nem vagyok lelkizős típus :) Mindenkinek segítek akinek csak tudok, meghallgatom ha lelkizni akar valaki, támogatom és teszek érte valamit. A légynek se tudok ártani és tényleg csak a jó szándékkal élek. volt pl olyan, hogy egy hajléktalanak azt mondtam hogy kövessen :) és egy fornetisnél 500 ft értékben vettem neki pogácsát :) na de ilyen tettek mellet az isten ver a megszégyenítések megalázásokkal. családi,magánéleti problémák stb stb :) és egyre csak egyre jobban vagyok rosszabb ember, nem tudok segíteni másokon , minek ? :) azért mert a segítségnyújtásért egy cseppet se lehetek boldogabb ?
2012. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
xDDDDD
2012. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Figyelj már!

Szerintem nem vagy elég határozott!

Én régen simán nemet-mondtam mindennek! Amit bánok,mivel én is kerülhetnék olyan helyzetbe,hogy tető nem lenne fejem felett..

Hajléktalan dologra kitérve,én nem adtam neki! Amit nagyon sajnálok,így utólag de sajnos abból is mit vesz az a jó ember? Bort,jól beb*sznak és ezzel elintézik a napot!

Nem könnyű az életem nekem se, apám alkoholista..Szóval nekem se adatott meg az amit egy átlag gyerek megkap, nekem sokáig nem volt gyerek szobám se...nyolcadikos ballagásomig kellett várnom,és a saját pénzemből tudtunk egy szobát csinálni nekem meg az öcsémnek.

Apám sokszor volt részeg, beszámíthatatlan volt,és kisgyerekként ezt kellett néznem,hogy hogy fekszik részegen...Szép kis példa!

2012. okt. 29. 20:44
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja igen amúgy mint legjobb tanuló és bizonyára rendkívül pallérozott elme tisztában lehetnél a pozitív és negatív szavak fogalmával...
2012. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

na valahogy így kell önéletrajzot írni. Bár a negatív részt lehagyhatod akár.


Amúgy meg, szeretsz fém munkálni stbstb. Biztos jól fog jönni, ha majd meg kell szerelni otthon valamit, lehetsz amolyan ezer mester (de legalábbis ha fémről van szó^^). A jó rajzolás, hát lehet te amolyan művész lélek vagy részben. Persze nem feltétlen.


Amúgy meg ennyi, nem tudom lehet tényleg egy egoista asz vagy, ezt így nem lehet megmondani. Akár lehet ha egyszer neked verné be valaki a pofádat, átértékelnéd magad egy csöppet, csak épp eddig senki se csinálta.


Volt nálunk egy gyerek, 10 naponta volt 20 napig "beteg". Senki se szólt, mert hülyék, nem akarták ők mondani, akármi, baromira elvolt szállva magától. Aztán egyszer valaki úgy baromira lebaszta (végre), jó hogy nem elbőgte magát. Na onnantól kezdve nem volt többet "beteg". Na de ez csak pl, fogalmam sincs. A tanulás jó, főleg ha tudod is merre akarsz orientálódni.

2012. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!