Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert vagyok ennyire boldogtal...

Miert vagyok ennyire boldogtalan mikor annyi jo dolog tortenik velem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok boldog. Egesz nap csak boldogtalan vagyok es szomoru. Ott a kis csomo a torkomban, nyelni alig birok, legszivesebben elsirnam magam, de az nem megy olyan egyszeruen. Vannak barataim akik ott vannak nekem, kapcsolatban vagyok, nagyon szeretem a parom, de mellette is boldogtalan vagyok sokszor. A kedvem egyik pillanatrol a masikra hirtelen 180˙-ban fordul, legszivesebben azonnal eldobnam magamtol az eletem, de nem merem megtenni, mert mindig arra gondolok, hogy hatha egyszer jobb lesz. A kornyezetem ebbol csak azt veszi eszre, hogy rettento negativ vagyok, es nem tudok orulni a dolgoknak, elegedetlen vagyok, viszont szerintem ez nagyon nem igaz. Nem szoktam masokra raeroltetni a problemaim, probalom magam megoldani oket, azonban nem mennek, de nem szeretnem, hogy miattam legyen rossz nekik. A parom neha eszreveszi, hogy mi van velem, pedig probalom titkolni, nem erti, hogy miert vagyok meg szomoru mikor vele vagyok, es magat hibaztatja, amitol nekem csak meg rosszabb, mert rettentoen szeretem. :/ Nem tudom hogy mit kene tennem :/
2012. dec. 18. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Látod, ezért is utálom a párom a szót. Nem derül ki belőle, hogy milyen nemű emberről van szó.

Tippelnék: 24-25 éves lány vagy.

2012. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt a feladatod, hogy kiderítsd, mi a bajod. Szerintem egzisztenciális problémáid lehetnek, amelyekre ez a világ nem nagyon ad választ.

Yalom: Egzisztenciális pszichoterápia c. könyvét ajánlom olvasnivalónak. És persze Fromm könyveit.

2012. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az életemen végignézek, bizony, én is szomorkodhatnék..

De!! Egy életünk van! Nem kell feltétlenül a boldogságot hajkurászni. Első fontos szabály: mosolyogj! Ha valakire rámosolyogsz, és ő vissza, már az jólesik! Aztán: örülj mások örömének! Hallgasd kedvenc zenédet, már ez is okot ad a jókedvhez! :)

2012. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!