Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mitévő legyek? (Lent)

Szerintetek mitévő legyek? (Lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátommal elkezdtünk dolgozni, de amit csinálunk, az az én tulajdonom, tehát én rendelkezek felette. A fizetés 50-50%. Az a helyzet, hogy mivel az enyém a dolog, én kezdtem el, ezért kellene a 100% fizettség. Szerintem megromlana a barátság, szerintetek mit csináljak? Meg ezt a dolgot egyedül szeretném folytatni.

2012. nov. 25. 20:09
 1/3 anonim válasza:
Szerintem meg kellett volna állapodnod a barátoddal, hogy O.k. segítesz és én ennyit fizetek neked érte. Így utólag már nehezebb lesz a megállapodás, de minél előbb annál jobb, ha szólsz neki. De a 100% fizettség neked, az nem reális, hisz Ő is végzett valami munkát
2012. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Örök harag lenne,ha elkezdenéd egyedül folytatni.De ha ezt akarod,akkor csak nyugodtan,majd szerzel másik barátot.
2012. nov. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt a történet két részre oszlik: egyszer a befektetett munka ára, egyszer az előállított dolog ára. Mivel magától nem "rakódott" volna össze az a valami amit létrehoztatok, és nagyjából fele-fele arányban vettétek ki a részeteket az eddigi munkából, ezért úgy tisztességes, ha kifizeted az ő részét, amiért megdolgozott. A cucc úgyis a tiéd, ne akarj telhetetlen lenni, főleg ne a barátoddal szemben. Ha pedig már egyszer meg is állapodtatok valamiben, akkor meg igazán nem kéne segget csinálnod a szádból.
2012. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!