Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet valakiből jó munkahelyi...

Lehet valakiből jó munkahelyi vezető, úgy, hogy elötte soha nem csinált még ilyet?

Figyelt kérdés
Fizikai munkáról van szó.A cégünk gyorsan fejlődik,nemrég még csak 1-2 munkatársam volt ma pedig már kilencen vagyunk fizikai dolgozók.Én vagyok a legrégebbi ezért a fönökség engem választott ki mint lehetséges vezetőt.De nemhogy eddig még nem csináltam ilyet,hanem igazából még olyan fönököm sem volt aki nem irodából irányított volna.Fogalmam sincs,hogy fogjak hozzá.Ne utáljanak meg a többiek de a fönökség is elégedett legyen.
2012. dec. 18. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél empatikus,rokonszenves,figyelmes és nem lesz baj.
2012. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem is lényeges a vezetői része a munkának, csak kell valaki, aki jobban figyel és elviszi a balhét, ha hiba történik.

Nem kell emiatt idegeskedni, ettől nem lesz nehezebb.

2012. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tünt,hogy elég komolyan kell venni ezt a feladatot.Nem csak arról van szó,hogy irányítani kell embereket hanem értékelni is amiből lehet büntetés vagy jutalmazás is.Azt pedig nem írtam,hogy van még egy jelölt aki több évig volt más helyen raktárvezető/kereskedelemről van szó/de itt nálunk még csak néhány hónapja dolgozik.Versenyeztetni akarnak minket amit szintén nem nagyon tudok elképzelni,hogyan is megy.Annyit tudok,hogy kb.két hónap múlva döntik el,hogy ő vagy én.
2012. dec. 18. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Hálátlan feladat kisfőnöknek lenni, mert két oldalról szorongatják egyszerre: lentről is meg föntről is. De sokat lehet belőle tanulni. Nem egyszerű megtalálni azt a kényes egyensúlyt, hogy ne utáljanak a keménykezűséged miatt, de ne is nőjenek a fejedre a fordítottja miatt. A beosztottak jellemző módon visszaélnek a túl rendes főnökök bizalmával. Ergo a tiszteletüket kell kivívni, ami nem egyszerű. Az én véleményem, hogy a jó vezető, az született vezető, ez nem tanulható, valaki száz év alatt sem válik jó vezetővé, valaki meg rögtön az. Akkor tudod meg, ha belevágsz. Ha lehetőség adódik, ne utasítsd vissza, nem történik meg túl gyakran az ember életében. Persze, ha nem zavar a felelősség súlya...
2012. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!