Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék tanácsokat kérni, amennyiben lehetséges.

A problémám az, hogy nem tudom mit kezdjek az életemmel. Nem sok értelme van és nagyon unom is. Az igazság az, hogy rengeteg célom van, sokat már meg is valósítottam de igazán nem érdekel semmi. Rengeteg mindennel próbálkoztam már de egyszerűen a legizgalmasabb dolgok is untatnak. Ha elérem az egyik célom akkor már egyáltalán nem érdekel az áhított dolog.

Rengeteget szoktam dolgozni, mellette iskolába járok és önkéntesként is dolgozom. Nem vagyok túl társasági ember, barátaim sincsenek, de a fenti dolgokkal elfoglalom magam. A szülővárosomban élek (egy kisebb város), itt unalmas az élet de nem akarok elköltözni mert minden ide köt. Legszívesebben elpusztítanám magam mert ez így nem élet, ami nekem jutott, de a családom miatt nem fogom megtenni, pedig, ha nem lennének, egy percig nem haboznék a dologgal. Egyszerűen félresiklott minden...

Ti mit csinálnátok a helyemben?


22/F


2012. dec. 22. 16:20
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Lefelejtettem:


Az is rosszul esik nekem, ha bemegyek egy boltba és látom a sok vásárlót, ahogy turkálnak a holmik között és a kis fizetésüket odaadják értük. Az emberi értékek teljesen háttérbe szorulnak csak fogyasztunk és elnyomjuk a másik embert. Mindig ez jár a fejemben és nagyon megfájdul az egésztől a fejem. Mindemellett nem találom a helyem a világban és ez is nyomaszt.

2012. dec. 22. 16:42
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szeretnék neked segíteni.Mert ez az egész olyan szomorú.De kétlem hogy egy majdnem 14 éves kis taknyos segítséget tudna nyújtani.Viszont bármikor írhatsz vagy valami és elpanaszolhatod nekem a problémád.Szívesen 'meghallgatlak'. Leszek a lelki szemetesed.c:
2012. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Látom túl sok mindenen kattog az agyad. Néha nem árt elcsendesedni... Szerintem te maximalista vagy, ha jól vettem ki a mondókádból. Az olyan, aki mindig a legjobbra törekedik mindenben, mégsem elégedett, bármit is ér el. Nem értem miért gondolkozol öngyilkosságon. Verd ki a fejedből. Lehet, hogy te olyan tipus vagy, akinek állandóan pörögnie kell. Ettől még nem kell elpusztitanod magad. :) Nincs semmi baj, persze hogy élnék a helyedbe. Talán neked több kihivásra van szükséged, mint az átlagnak. Ez még nem ok arra, hogy véget vess mindennek. Értékes vagy. Csak türelmetlen.... Meg fogod találni a boldogságodat, habár ahhoz elengedhetetlen a megelégedettség. Igen, túl sokan vagyunk, mi emberek ezen a bolygón, de ettől még egyikünk sem értéktelen. Amióta nincs világháború, nagyon elszaporodtak az emberek. Igen, lehet hogy szánalmas ez az állapot..mármint a világ, de ez nem a te terhed. Ettől még elveheted a TE részedet az élettől, tehát élj ! :)

No panic !

2012. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Jól esik, hogy írtatok. Talán kicsit lazítanom kellene, de nem megy. Már azon is gondolkodtam, hogy valamilyen kábítószert kellene használnom, ami ellazít és nem problémázok azon, hogy kudarcot vallok és igazából semmilyen örömforrásom nincsen az életben :(.

2012. dec. 22. 19:53
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nekem sincs örömöm az életemben, semmi, sőt....

Ilyen alapon én is kinyirhatnám magamat. A második válaszoló vagyok. A drogokra rá fogsz szokni, és a rabja leszel ! De ezt szerintem te is tudod. Magam sem tudom, hogy egyáltalán mi tart még életben. Mármint engem ! :) Szivesen meghallgatnálak privátban, 26/L vagyok ... mindig felajánlom, de sosem ir senki, sajnos. Van, aki törődik veled, például én. :D

Drog helyett relaxálj, lazits, vagy ha drog, akkor csak gyengét próbálj.


[link]

2012. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nekem sincs semmi örömöm,illetve próbálok a kis dolgokban örömet keresni,de nem igazán megy.:(
2012. dec. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
Én esküszöm a sportra, menjetek el próbáljatok ki valamit, futás, úszás, kerékpározás, bowling, ping-pong, sakk, akármi, ami jól esik, embereket ismersz meg, akarnak közös témák, új stimuláció, ami kiemel a lelki mélypontodról. Ne habozz!
2013. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Már nem akarok barátkozni senkivel, nem is olyan rossz egyedül. Elmentem sportra időközben de rájöttem, hogy se sportolni nem akarok, se haverkodni. Már nem aggódom magam miatt.

2013. jan. 14. 02:31
 9/26 anonim válasza:
50%

A vallas, ami hianyzik, a hit nagy ereje. Jogazz, meditalj, tanulj a nagy gondolkodoktol, talald meg a szepet a nagyban, a kicsiben. Csatlakozz egy hitkozosseghez, de jol nezd meg melyikhez, legy nyitott, nem kell a sarki templomba futni, vannak mas vallasok is. Ha nem akarod elkotelezni magad egyikhez sem, merits az ott lelheto hatalmas oceanbol. Vize ihato.... Valoszinu depresszios vagy, esetleg bipolar. Sejtem jo az IQ-d. Szeress valakit. Erezd a szeretet erejet a szivedben.

Sok sikert.

Madeline

2013. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ateista vagyok. Próbáltam istenképeket keresni de akárhogyan akartam nem tudtam hinni semmiben.
2013. máj. 7. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!