Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akkor én rockernek számítok?

Akkor én rockernek számítok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a rock és metál zenéket, és van néhány rockeres cuccom, de ettől, én rockernek számítok?

2012. dec. 23. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy annak tartod-e magad.
2012. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ezt belülről kell érezni.
2012. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A rockerség egy életérzér. Attól, hogy szereted a rockot hallgatni, nem biztos, hogy érted is. Az öltözék a legkevesebb. Pl. ismerek egy olyan rockert, hogy 7köznap kiskoztümben a munkahelyén megállja a helyét, 7végén pedig a koncerteken az 1. sorban tombol. Érted mit akarok ezzel mondani? Egy mondattal: azt érezni kell!
2012. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem kezdem értni... és #2 én lány vagyok...
2012. dec. 23. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen a rockerség az egy életérzés,de vannak esetek mikor nem az számít hogy hogy öltözöl,hogy hogyan nézel ki.

Szerintem felesleges bekategorizálnod magad,mert minden ember más.Én mondjuk szeretem a metált, a rock zenét is ,motorozok,de ha buliról van szó nekem koncertek nem szoktak szóba jönni ha igan az nagyon ritkán,jó mostanság egyáltalán nem is bulizok mert rengeteget melózok,de ha lazításról van szó nem vetek meg semilyen jó bulit pl hardtechno,esetleg valami lazább goa party.

A rock és metál zenéket hangulatom szerint hallgatom,de mindig van valami jó kis nóta a telómon is ha rámjön.

A lényeg az egésznek az hogy mindig érezd jól magad és ne azzal foglalkozz hogy más mit gondol rólad.

2012. dec. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
54%

Rockernek születni kell,hiába akarsz az lenni,azt érezni kell,nem számít sem a cucc,sem a kor!

57/N

2013. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban:D
2013. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!